Klocki COBI Niemiecki czołg lekki - Panzer I Ausf. A 2534 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Klocki COBI Niemiecki czołg lekki - Panzer I Ausf. A 2534 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 116.83 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
historical collection wwii panzer i ausf.a czołg niemiecki lekki 330 klocków
116.83
TaniaKsiazka.pl
historical collection wwii panzer i ausf.a czołg niemiecki lekki 330 klocków
116.83
Bee.pl

Parametry

Producent:Cobi
Kategoria:Klocki dla dzieci
Kod Producenta Klocki COBI Niemiecki czołg lekki - Panzer I Ausf. A 2534

Opis

COBI-2534 Panzer I Ausf. A Historical Collection World War 2 330 klocków 1 figurka Panzer I Ausf. A to niemiecki czołg lekki, stosowany w początkowym okresie II wojny światowej. W latach od 1934 do 1939 wykonano łącznie około 2000 egzemplarzy.

Czołgi PzKpfw I zostały użyte między innymi w kampanii wrześniowej w Polsce i kampanii francuskiej. Model czołgu Panzer I Ausf. A to nieprzeciętny pakiet równocześnie dla dzieci, jak i dorosłych entuzjastów klocków konstrukcyjnych.

Dzieci będą mogły toczyć klockowe bitwy co może się przyczynić do zainteresowania historią, wojskowością, a także techniką. Pod wpływem zabawy wielu naszych wielbicieli pogłębia wiedzę z tych dziedzin, sięgając do źródeł w literaturze i internecie.

Konstruowanie oraz późniejsze samodzielne przerabianie pojazdów z klocków przyczynia się do rozwoju dziecka. Wyrabia skupienie, spostrzegawczość, uwagę, a także wzmacnia i rozwija wyobraźnię, umiejętności technologiczne oraz motorykę dziecka.

Model posiada ruchome elementy takie jak gąsienice, koła, wieża czy otwierane włazy. W pakiecie znajduje się także figurka niemieckiego dowódcy czołgu uzbrojonego w pistolet Parabellum. Na uwagę zasługuje także szczególnie szczegółowo odwzorowane oznaczenia na berecie czołgisty.

W modelu zastosowano wyłącznie trwałe nadruki rezygnując całkowicie z wykorzystania zwykłych naklejek. Starsi fani klocków docenią model jako egzemplarz kolekcjonerski i inspirację do budowy realistycznych dioram lub własnych konstrukcji.

Nieco bardziej doświadczeni konstruktorzy znajdą w tym modelu rewelacyjne źródło komponentów do budowy innych pojazdów. Klocki konstrukcyjne COBI to wysokiej jakości bezpieczny artykuł polski kompletnie stworzony w fabryce w Mielcu na Podkarpaciu.

330 wysokiej jakości elementów, wytwarzane w UE poprzez producenta z ponad 20-letnią tradycją, spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci, w pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych, klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury, czytelna i instynktowna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach, specjalna figurka niemieckiego czołgisty z pistoletem parabellum, zastosowano tylko trwałe nadruki bez zastosowania naklejek,