Klocki VW Typ 166 Schwimmwagen promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Klocki VW Typ 166 Schwimmwagen oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 68.07 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
Cobi, klocki VW Typ 166 Schwimmwagen
68.07
Empik
hc wwii vw typ 166 schwimmwagen
72.72
TaniaKsiazka.pl
hc wwii vw typ 166 schwimmwagen
72.72
Bee.pl

Parametry

Producent:Cobi
Kategoria:Klocki dla dzieci
Kod Producenta Klocki VW Typ 166 Schwimmwagen

Opis

COBI-2403 VW wariant 166 Schwimmwagen – niemiecki pływający samochód terenowy Historical Collection: WW2 linia Historyczna: II wojna światowa 200 klocków 1 figurka Grupa wiekowa 5+ VW rodzaj 166 Schwimmwagen to bardzo lubiany niemiecki pływający samochód terenowy.

Jego produkcja przypada na lata 1942-1944. Pojazd amfibia został zaopatrzony w szczelne opływowe nadwozie, napęd na cztery koła dostosowany do jazdy terenowej, a także turbinę umożliwiającą poruszanie się w wodzie.

wytworzono łącznie ponad 14.000 egzemplarzy tego pojazdu. Z zestawu 200 klocków konstrukcyjnych COBI wybudujesz wojskowy pływający samochód osobowo-terenowy VW rodzaj 166 Schwimmwagen. Do szczegółowo odwzorowanego pojazdu załączona jest figurka niemieckiego żołnierza Luftwaffe wyposażonego w karabin Mauser i furażerkę z nadrukiem.

Całość zestawu uzupełnia tabliczka z nazwą pojazdu. Schwimmwagen jest wyśmienitym elementem do budowy scenek i dioram historycznych odtwarzających dowolny europejski front drugiej wojny światowej. Jest to także wyśmienity dodatek do sesji Strategicznej Gry Bitewnej COBI.

W instrukcji znajduje się wizualizacja karty do gry wraz ze statystykami pojazdu. Model z klocków konstrukcyjnych COBI będzie w pokoju dziecięcym nie tylko zabawką,jeszcze przyczyni się do zainteresowania historią, a także motoryzacją.

bez dwóch zdań pomoże rozwinąć zdolności motoryczne dzieci oraz podniesie umiejętności konstrukcyjne. Dla dorosłych fanów klocków będzie to atrakcyjny model pojazdu, a także być może zaczątek przyszłej serii modeli od COBI.

200 wysokiej jakości składników wytworzone w UE poprzez markę z ponad 20-letnią tradycją, spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci, w pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych, klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury, 1 figurka, wymiary modelu: (dł x wys): 15 cm (5.9") x 5,5cm (2.2")