Eh kolorowe klocki w wiaderku 100 elementów marki Eichhorn promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Eh kolorowe klocki w wiaderku 100 elementów marki Eichhorn oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 68.76 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-21%
Einhorn Kolorowe klocki w wiaderku 100 el.
68.76
TaniaKsiazka.pl
Einhorn Kolorowe klocki w wiaderku 100 el.
87.32
Bee.pl

Parametry

Producent:Eichhorn
Kategoria:Klocki dla dzieci
Liczba elementów 100

Opis

Eichhorn Kolorowe klocki w wiaderku, 100 komponentów

pakiet 100 drewnianych, kolorowych klocków o różnych kształtach zapakowanych w użyteczne wiaderko z sorterem kształtów na wieczku, FSC 100,.

Eichhorn zestaw 100 drewnianych klocków do samodzielnego budowania, zapakowane w wiaderko, które wyśmienicie pasuje do przechowywania. Wieczko od wiaderka ma otworki do sortowania kształtów. Klasyk, potrzebnik u każdego maluszka, dzięki różnorodnym kształtom i kolorom pobudza zmysły najmłodszych. Postrzeganie kolorów, koordynacja ręka-oko i zręczność są wspierane już u najmłodszych dzieci. Drewniane klocki o podstawowym wymiarze 25 mm posiadają najróżniejsze kształty i pasują tym samym do precyzyjnie otworu znajdującego się w komplecie pokrywki. W 100, drewno bukowe z dokumentem FSC do produkcji naszych drewnianych klocków stosuje się wyłącznie certyfikowane drewno bukowe. Numer licencji: FSC-C005308. Do kolorystyki naszych klocków używa się wyłącznie farb na bazie wody, które są nieszkodliwe dla zdrowia. Jakość wytworzona w Niemczech dzięki zaokrąglonym narożnikom i krawędziom, materiały wolne od destrukcyjnych substancji i zmiękczaczy oraz kontroli jakości gwarantują bezpieczeństwo stosowania zabawki. Dedykowane dla dzieci powyżej 1 roku życia.

Produkty producenta Eichhorn posiadają 70 - cio letnią tradycję, dostarczają wartościowe pedagogicznie produkty, które wspierają motorykę i kreatywność od najmłodszego wieku dziecka poprzez budowanie, konstruowanie, sortowanie. Artykuł bezpieczny, dzięki koloryzacji, do której stosujemy wyłącznie farby na bazie wody, które są nieszkodliwe dla zdrowia. Zabawki Eichhorn produkowane są w Niemczech i gwarantują bezpieczeństwo użytkowania dla najmłodszych.