Hasta Klocki konstrukcyjne farma (25920) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Hasta Klocki konstrukcyjne farma (25920) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 50.13 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-34%
CZAKO, klocki konstrukcyjne - Farma 25920
50.13
Empik
klocki konstrukcyjne farma
75.40
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Hasta
Kategoria:Klocki dla dzieci

Opis

Klocki konstrukcyjne WAFLE to zabawka, która jest bardzo prosta, stymulująca rozwój wielu zdolności u dzieci. Komplet pozwala na zbudowanie obrotowego młynu jak i innych budowli! Klocki rozwijają kreatywność, uczą rozpoznawania kształtów i barw, wspomagają rozwój zdolności manualnych, matematycznych i orientacji przestrzennej Klocki WAFLE umożliwiają układanie unikatowych przestrzennych konstrukcji, a ich wygląd zależy tylko od wyobraźni dziecka.

Nieograniczona możliwość konstruowania pozwoli Maluchowi zbudować zróżnicowane budowle. Wyśmienita jakość równocześnie wykonania, jak i użytych do produkcji tworzyw - klocki atestowane, posiadające atest CE asygnowane dla każdego dziecka- już od 1 roku życia!

komplet klocków konstrukcyjnych Farma posiada komplet klocków do zbudowania zagrody dla własnych zwierząt. W pakiecie znajdują się klocki w profilu ulubionych przez maluchów zwierząt: kotka, pieska, słonia i wielu wielu innych.

pakiet składa się z 68 el. Rozmiar klocka podstawowego: 10,5 x 10,5 cm