inventor 16 models aircrafts - samoloty promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem inventor 16 models aircrafts - samoloty oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 129.52 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Inventor 16 models aircrafts - samoloty
129.52
TaniaKsiazka.pl
Inventor 16 models aircrafts - samoloty
129.52
Bee.pl

Parametry

Producent:Engino
Kategoria:Klocki dla dzieci

Opis

Engino Inventor 16w1, Samoloty

Zbuduj 16 różnych modeli! Zdobądź kompletną kolekcję samolotów z zestawem SAMOLOTY 16w1! pakiet posiada wszystkie niesamowite modele z zestawów 4w1, 8w1 i 12w1 takich jak dwa samoloty akrobatyczne, ratownicze i helikpotery, samoloty dwusilnikowe, takie jak Chinook i Twin Prop Plane, uniwersalny Hydroplan albo dwa super prędkie Jets. Komplet mieści jeszcze instrukcję budowy klasycznego dwupłatowca i śmigłowca, który działa jak samochód. Zdobądź szybowiec, aby naśladować latanie ze szczytu wzgórza bez wykorzystania silnika. Zmontuj się w trzy duże samoloty wojskowe: znany myśliwiec odrzutowy, zabójczy Spitfire i niszczycielski śmigłowiec szturmowy.

Kluczowe cechy:

  • Łączenie zatrzaskowe w dowolnym kierunku i pod dowolnym kątem.
  • Narzędzie do przystępnego demontażu.
  • Łatwe instrukcje budowlane.
  • Wszystkie części są nietoksyczne i trwałe. Części w kolorze zielonym.
  • Instrukcje drukowane są załączone do 3 głównych modeli w każdym pakiecie.
  • Wszystkie modele można złożyć pobierając gratisowe instrukcje internetowe, przystępne na stronie internetowej Engino. Wszystkie modele są przystępne jako interaktywne instrukcje 3D wyświetlane z komputera albo smartfona i tabletu za pośrednictwem aplikacji ENGINO 3D Viewer (kidCAD), do pobrania za darmo w systemach operacyjnych Android, Apple (iOs) i Windows Mobile.