inventor 8 models cars - samochody promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem inventor 8 models cars - samochody oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 62.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Inventor 8 models cars - samochody
62.99
TaniaKsiazka.pl
Inventor 8 models cars - samochody
62.99
Bee.pl

Parametry

Producent:Engino
Kategoria:Klocki dla dzieci
Grupa wiekowa 6+

Opis

Engino Inventor 8w1, Samochody

Zbuduj 8 różnych modeli! Wzbogać swoją serię samochodów Engino o pakiet modeli SAMOCHODY 8w1. Wskocz do niesamowitego Dune Buggy i wybierz sią na przygodę w terenie. Wybierz spomiędzy 2 rodzajów kabrioletów o mniejszych i większy rozmiarach i wybierz się na przejażdżkę po mieście. A jeśli pogoda się pogorszy przebuduj model na Coupe, aby nie zmoknąć. Przygotuj się na wyścigi samochodowe z innymi 4 modelami Nitro, Racer i dwoma samochodami Formuły!

Kluczowe właściwości:

  • Łączenie zatrzaskowe w dowolnym kierunku i pod dowolnym kątem.
  • Narzędzie do ekstrakcji dla prostego montażu.
  • Łatwe do przestrzegania instrukcje budowlane.
  • Wszystkie części są nietoksyczne i trwałe. Części w kolorze zielonym.
  • Instrukcje drukowane są załączone do 3 głównych modeli w każdym komplecie.
  • Wszystkie modele można złożyć pobierając gratisowe instrukcje internetowe, dostępne na stronie internetowej Engino. Wszystkie modele są przystępne jako interaktywne instrukcje 3D wyświetlane z komputera lub smartfona i tabletu za pośrednictwem aplikacji ENGINO 3D Viewer (kidCAD), do pobrania za darmo w systemach operacyjnych Android, Apple (iOs) i Windows Mobile.


Indeks handlowy: 0831
Kod kreskowy: 5291664001167
Wiek lub rocznik: od 6 lat
rozmiary: op. 19,5x26x5,5 cm