Kids Blocks klocki - 90 elementów (41296) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Kids Blocks klocki - 90 elementów (41296) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 75.02 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Klocki 90 elementów Kids Blocks w pojemniku 41296
75.02
Bee.pl
Klocki 90 elementów Kids Blocks w pojemniku 41296
75.02
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Wader
Kategoria:Klocki dla dzieci
Liczba elementów 90
Grupa wiekowa 1+

Opis

Kids Blocks klocki 90 el. W co się teraz bawimy? Czy zbudujemy zamek z murami obronnymi, basztami i wieżami? A może zostaniemy pilotami samolotów? Uwielbiacie zwierzęta i chcecie założyć swój własny ogród zoologiczny? Tylko klocki dają nieograniczone możliwości tworzenia i zezwalają na realizację pomysłów, które powstają w dziecięcej wyobraźni.

wyjątkowe klocki Kids Blocks zostały wytworzone z zachowaniem najwyższych standardów jakości, są wytrzymałe, mają gładką powierzchnię i krawędzie. Rozmiar poszczególnych elementów nadaje się do dziecięcej ręki, zatem montaż i demontaż konstrukcji nie powoduje maluchom najmniejszego problemu.

Szczególną cechą klocków Kids Blocks jest również ich barwna, żywa, kolorystyka, a także obszerna różnorodność kształtów. Klocki są jedną z podstawowych zabawek wieku dziecięcego, bo wpływają na rozwój kluczowych umiejętności dzieci, które procentują w dalszych etapach rozwoju i podczas edukacji szkolnej.

Budowanie z klocków Kids Blocks rozwija wyobraźnię, logiczne myślenie, wyobraźnię przestrzenną i wydajność manualną. Prezentowany komplet – Klocki Kids Blocks, 90 części – asygnowany jest dla dzieci powyżej 1 roku życia.zestaw zapakowany jest w atrakcyjne pudełko dzięki któremu łatwiej będzie utrzymać porządek w dziecięcym pokoju, a uchwyt ułatwi ich przenoszenie.

Barwna i progresywna szata graficzna opakowania, nakłania do zakupienia artykułu na upominek. Komplet 90 kolorowych klocków o najróżniejszych kształtach i kolorach całość zapakowana w niebanalne pudełko z uchwytem klocki stworzone z szczególnie trwałych i bezpiecznych tworzyw, mają gładką powierzchnię i krawędzie przeznaczone dla dzieci 1+ wymiary 23.5 × 23.5 × 30 cm Brand EDU Age +1