Klocki 100 elementów w wiaderku marki Goki promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Klocki 100 elementów w wiaderku marki Goki oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 120.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Klocki 100 elementów w wiaderku
120.99
Bee.pl
Klocki 100 elementów w wiaderku
120.99
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Goki
Kategoria:Klocki dla dzieci
Liczba elementów 100

Opis

Klocki drewniane od Goki to zabawka nieprzemijalna, trwała i dająca dużo możliwości. Każdy znajdzie w nich coś dla siebie.właściwości zestawu:klocki produkowane są z drewna, są perfekcyjnie wyczyszczone i wypolerowane.

Nie ma na nich żadnych skaz, sęków ani drzazgw skład zestawu wchodzą klocki naturalne, a także kolorowe (żółte, czerwone, zielone i niebieskie)klocki dostarczane są w komfortowym wiaderku z uchwytem, usprawniającym przenoszenie i przechowywanieklocki mają różne kształty, które pozwolą na budowanie różnych konstrukcji.

znajdziecie tu sześciany, prostopadłościany, ostrosłupy, łuki, walce i mostki.Drewno jest ciepłe i przyjemne w dotyku. W dodatku to surowiec naturalny i w pełni ekologiczny.KLOCKI znakomicie stymulują i znacznie wpływają na rozwój wyobraźni dziecka.

Można z nich zbudować różne konstrukcje. Jest to zabawka uniwersalna dla chłopca i dla dziewczynki. Budowa zamku z klocków to pierwsze ćwiczenie rozwijające postrzeganie przestrzenne.wymiary opakowania: 19 x 18 cm.rozmiary klocków: największe 7,5 x 2 x 2cm, najmniejsze 2,5 x 2,5 x 2,5cmWiek: 3+Referencja: 58699Deklaracja zgodności CE...