klocki blocki mycity wywrotka (6922018032269) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem klocki blocki mycity wywrotka (6922018032269) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 81.17 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
klocki blocki mycity wywrotka
81.17
Bee.pl
klocki blocki mycity wywrotka
81.17
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Klocki-Blocki
Kategoria:Klocki dla dzieci
Liczba elementów 221

Opis

Klocki Blocki MyCity221 części Wywrotka BLOCKI MyCityWywrotka to jeden z zestawów, którego nie może zabraknąć na dziecięcym placu budowy! Z Walcem od klocków BLOCKÓW wyrównasz każdy teren! W serii BLOCKI MyCity wyszukasz także takie zestawy jak Betoniarka, Dźwig oraz Spychacz, którego recenzję możesz zobaczyć na kanale AdamTV!

Klocki BLOCKI MyCity to zestawy tworzone w myślą o starszakach od 6 roku życia.Wszystkie kolekcje BLOCKÓW łączą się pomiędzy sobą, a także są kompatybilne z klockami innych znanych i przystępnych na rynku marek klocków konstrukcyjnych.

Klocki Blocki dostarczą sporo pomysłów na kreatywną zabawę i sprawią mnóstwo radości równocześnie niepokaźnym, jak i znacznym konstruktorom. Pokochacie je za jakość wykonania, ciekawe i zróżnicowane serie, kolorowe opakowania, a także konkurencyjną cenę.

Klocki Blocki zaprojektowane zostały tak, żeby można je było dopasowywać z pozostałymi zestawami Blocków oraz klockami innych rozpoznawalnych marek. Komplet Spacer po parku skierowany został przeważnie dla dziewczynek ceniących kreatywną zabawę.

Klocki BLOCKI to plastikowe zabawki konstrukcyjne wytworzone dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. W nowej ofercie ICOM znalazły się równocześnie konwencjonalne zestawy, takie jak: policja MyPolice, pociąg, straż pożarna MyFireBrigade, klocki blocki budowlane i miasto MyCity oraz wojsko MyArmy i kolekcje specjalne i limitowane takie jak RABEN.

W asortymencie dostępne są także klocki dla dziewczynek w wieku przedszkolnym i szkolnym z serii Lalilandia. Serie klocki BLOCKI Raben to zabawkowy bestseller. Są jedyną taką serią zabawek dla najmłodszych, wytwarzaną we współpracy z firmą logistyczną i transportową Raben.

Już wkrótce na rynku pojawią się świeże zestawy BLOCKÓW –MyFram Gospodarstwo, a także MyGirls Przyjaciółki. Serie MyPolice, MyArmy i MyCity uzyskały pozytywne opinie blogerów i youtuberów. Recenzje klocków BLOCKÓW znaleźć można na kanale YouTube Adam.TV – porównanie zestawów MyPolice wielka Komenda oraz MyArmy Baza Wojskowa, czy porównanie zestawów MyCity Spychacz z MyArmy Czołg.

Recenzje i unboxingi zobaczyć można także na kanale YouTube Zabawy Euzebiusza – wśród materiałów video na kanale Euzebiusza są pomiędzy innymi recenzja zestawu MyCity Dźwig, recenzja całej serii BLOCKI Raben oraz „Miasto z Klocków" z zestawami MyCity.

BLOCKI to polska firma klocków – projekty wszelkich zestawów wyprodukowane są przez polskich projektantów, z trosceą o najdrobniejsze detale. Te niezwykłe zabawki akcentuje wysoka jakość wykonania i niebanalna cena.

Co więcej, są kompatybilne z zestawami klocków konstrukcyjnych innych producentów, na dodatek duńskiej producenta LEGO. Klocki BLOCKI to zabawki sugerowane przez psychologów i pedagogów wczesnoszkolnych, jako produkty wspierające rozwój dziecka.

uznane przez dzieci jak i rodziców. Zmuszają młode umysły do kreatywnego myślenia. Marka klocków Blocków zadbał o każdy szczegół, tak by zabawa była w 100% bezpieczna oraz sprawiała radość naszym miłośnikom.

Uwaga! artykuł dla dzieci powyżej 6 roku życia.