klocki blocki mycity wywrotka (6922018032269) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem klocki blocki mycity wywrotka (6922018032269) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 81.17 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Klocki Blocki MyCity Wywrotka
81.17
Bee.pl
Klocki Blocki MyCity Wywrotka
81.17
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Klocki-Blocki
Kategoria:Klocki dla dzieci
Liczba elementów 221

Opis

Klocki Blocki MyCity221 części Wywrotka BLOCKI MyCityWywrotka to jeden z zestawów, którego nie może zabraknąć na dziecięcym placu budowy! Z Walcem od klocków BLOCKÓW wyrównasz każdy teren! W kolekcji BLOCKI MyCity odszukasz także takie zestawy jak Betoniarka, Dźwig i Spychacz, którego recenzję możesz zobaczyć na kanale AdamTV!

Klocki BLOCKI MyCity to zestawy produkowane w myślą o starszakach od 6 roku życia.Wszystkie kolekcje BLOCKÓW łączą się między sobą i są kompatybilne z klockami innych znanych i przystępnych na rynku marek klocków konstrukcyjnych.

Klocki Blocki dostarczą niemało pomysłów na kreatywną zabawę i sprawią mnóstwo radości zarówno drobnym, jak i wielkim konstruktorom. Pokochacie je za jakość wykonania, niebanalne i zróżnicowane serie, kolorowe opakowania oraz konkurencyjną cenę.

Klocki Blocki zaprojektowane zostały tak, aby można je było łączyć z pozostałymi zestawami Blocków, a także klockami innych rozpoznawalnych marek. Pakiet Spacer po parku skierowany został głównie dla dziewczynek szanujących kreatywną zabawę.

Klocki BLOCKI to plastikowe zabawki konstrukcyjne tworzone dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. W nowej ofercie ICOM znalazły się zarówno klasyczne zestawy, takie jak: policja MyPolice, pociąg, straż pożarna MyFireBrigade, klocki blocki budowlane i miasto MyCity, a także wojsko MyArmy i kolekcje specjalne i limitowane takie jak RABEN.

W asortymencie przystępne są także klocki dla dziewczynek w wieku przedszkolnym i szkolnym z linii Lalilandia. Serie klocki BLOCKI Raben to zabawkowy bestseller. Są jedyną taką kolekcją zabawek dla najmłodszych, wyprodukowaną we współpracy z firmą logistyczną i transportową Raben.

Już wkrótce na rynku pojawią się świeże zestawy BLOCKÓW –MyFram Gospodarstwo oraz MyGirls Przyjaciółki. Serie MyPolice, MyArmy i MyCity uzyskały pozytywne opinie blogerów i youtuberów. Recenzje klocków BLOCKÓW znaleźć można na kanale YouTube Adam.TV – porównanie zestawów MyPolice obfita Komenda oraz MyArmy Baza Wojskowa, czy porównanie zestawów MyCity Spychacz z MyArmy Czołg.

Recenzje oraz unboxingi zobaczyć można także na kanale YouTube Zabawy Euzebiusza – wśród materiałów video na kanale Euzebiusza są między innymi recenzja zestawu MyCity Dźwig, recenzja całej serii BLOCKI Raben, a także „Miasto z Klocków" z zestawami MyCity.

BLOCKI to polska marka klocków – projekty wszelkich zestawów wytworzone są przez polskich projektantów, z trosceą o najdrobniejsze szczegóły. Te niezwykłe zabawki akcentuje wysoka jakość wykonania i interesująca wartość.

Co więcej, są kompatybilne z zestawami klocków konstrukcyjnych innych producentów, też duńskiej marki LEGO. Klocki BLOCKI to zabawki rekomendowane poprzez psychologów i pedagogów wczesnoszkolnych, jako produkty wspierające rozwój dziecka.

renomowane przez dzieci jak i rodziców. Zmuszają młode umysły do kreatywnego myślenia. Marka klocków Blocków zadbał o każdy detal, tak by zabawa była w 100% bezpieczna, a także sprawiała radość naszym miłośnikom.

Uwaga! produkt dla dzieci powyżej 6 roku życia.