Klocki Blocki, Straż pożarna, Samochód z podnośnikiem, 244 elementów (6922892680808) promocja 2023

Cena58.85
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Empik

Parametry

Producent:Klocki-Blocki
Kategoria:Klocki dla dzieci
Liczba elementów 244
Grupa wiekowa 6+
Dla kogo chłopiec

Opis

Klocki Blocki MyFire244 komponenty Wóz strażacki Każda jednostka straży pożarnej potrzebuje bezusterkowych wozów strażackich MyFireBrigade. Strażakom w klockowym mieście niewątpliwie przyda się Wóz strażacki z hakiem holowniczym od Blocków!

W każdej klockowej remizie muszą znaleźć się bezawaryjne pojazdy strażackie – beczkowóz, podnośnik oraz wóz strażacki z hakiem holowniczym! Blockowi strażacy mogą ruszyć do akcji ratunkowej w każdej chwili, a z takim sprzętem pożarniczym każda akcja zakończy się sukcesem.

zestaw Blocki MyFireBrigade Wóz strażacki z hakiem holowniczym zawiera244 części. Pakiet jest asygnowany dla dzieci w wieku 6l+. Blocki Straż pożarna Zestawy MyFireBrigade od klocków Blocków to bezdyskusyjnie jedne z ulubionych kompletów wszystkich dzieci.

Zawód strażaka jest nad wyraz ciekawy i emocjonujący. Strażacy są bohaterami i wielu drobnych chłopców marzy, żeby w przyszłości zostać strażakiem. Z klockami Blockami ze strażackiej kolekcji dziecko może wcielić się w rolę dzielnego strażaka i gasić pożary i prowadzić akcje ratunkowe w klockowym mieście.

nowe Blocki MyFireBrigade nowe zestawy klocków Blocków z serii MyFireBrigade, to cała gama wozów strażackich, posiadających przeróżne funkcje. Oprócz wozu strażackiego z hakiem holowniczym, w linii na 2020 rok wyszukasz także wóz strażacki z hakiem, remizę strażacką i wóz gaśniczy!

Klocki Blocki dostarczą mnóstwo pomysłów na kreatywną zabawę i sprawią niemało radości jednocześnie niewiele znaczącym, jak i obszernym konstruktorom. Pokochacie je za jakość wykonania, interesujące i przeróżne serie, kolorowe opakowania, a także konkurencyjną cenę.

Klocki Blocki zaprojektowane zostały tak, by można je było scalać z pozostałymi zestawami Blocków, a także klockami innych rozpoznawalnych marek. Zestaw Spacer po parku skierowany został przede wszystkim dla dziewczynek lubiących kreatywną zabawę.

Klocki BLOCKI to plastikowe zabawki konstrukcyjne wyprodukowane dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. W nowej ofercie ICOM znalazły się zarówno konwencjonalne zestawy, takie jak: policja MyPolice, pociąg, straż pożarna MyFireBrigade, klocki blocki budowlane i miasto MyCity, a także wojsko MyArmy i kolekcje specjalne i limitowane takie jak RABEN.

W asortymencie dostępne są także klocki dla dziewczynek w wieku przedszkolnym i szkolnym z kolekcji Lalilandia. Serie klocki BLOCKI Raben to zabawkowy bestseller. Są jedyną taką kolekcją zabawek dla najmłodszych, produkowaną we współpracy z firmą logistyczną i transportową Raben.

Już wkrótce na rynku pojawią się świeże zestawy BLOCKÓW –MyFram Gospodarstwo oraz MyGirls Przyjaciółki. Serie MyPolice, MyArmy i MyCity uzyskały pozytywne opinie blogerów i youtuberów. Recenzje klocków BLOCKÓW znaleźć można na kanale YouTube Adam.TV – porównanie zestawów MyPolice szeroka Komenda i MyArmy Baza Wojskowa, czy porównanie zestawów MyCity Spychacz z MyArmy Czołg.

Recenzje, a także unboxingi zobaczyć można także na kanale YouTube Zabawy Euzebiusza – wśród materiałów video na kanale Euzebiusza są pomiędzy innymi recenzja zestawu MyCity Dźwig, recenzja całej linii BLOCKI Raben oraz „Miasto z Klocków" z zestawami MyCity.

BLOCKI to polska producent klocków – projekty wszystkich zestawów wytworzone są poprzez polskich projektantów, z dbałością o najdrobniejsze detale. Te niezwykłe zabawki eksponuje wysoka jakość wykonania i interesująca cena.

Co więcej, są kompatybilne z zestawami klocków konstrukcyjnych innych producentów, również duńskiej marki LEGO. Klocki BLOCKI to zabawki rekomendowane poprzez psychologów i pedagogów wczesnoszkolnych, jako produkty wspierające rozwój dziecka.

uznane przez dzieci jak i rodziców. Zmuszają młode umysły do kreatywnego myślenia. Marka klocków Blocków zadbał o każdy szczegół, tak żeby zabawa była w 100% bezpieczna, a także sprawiała radość naszym miłośnikom.

Uwaga! towar dla dzieci powyżej 6 roku życia.