Tupiko Klocki kl-3 d zabawka dla dzieci promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Tupiko Klocki kl-3 d zabawka dla dzieci oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 74.48 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Klocki KL-3D
74.48
Bee.pl
Klocki KL-3D
74.48
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Tupiko
Kategoria:Klocki dla dzieci
Dla kogo dziewczynka

Opis

Zestaw 300 klocków konstrukcyjnych 28 mm dla dziewczynek

demonstrujemy ciekawy zestaw 300 klocków konstrukcyjnych 28 mm skierowany do kreatywnych dziewczynek. Duża liczba klocków o przepięknej kolorystyce kreuje możliwość budowania rozmaitych konstrukcji i pozwala dziecku puścić wodze fantazji. Zestaw można wykorzystać do stworzenia bajkowych zamków, rozbudowanych willi, a choćby całego osiedla nieznacznych domków! Warto namawiać dziecko do układania klocków już od najmłodszych lat. Taka zabawa ma niezwykle widoczny wpływ na rozwój jego mózgu, kreatywność oraz zdolności manualne! Układając klocki, maluch ćwiczy w dodatku niezwykle cenną umiejętność koncentracji ta cecha okaże się szczególnie {pomocn|przydatn)a w kolejnych latach jego życia!

Duży zestaw klocków w pięknych kolorach

W naszym sklepie oferujemy duży wybór klocków z różną ilością elementów. Prezentowany produkt zawiera aż 300 barwnych elementów. Klocki mają oryginalne odcienie różu, fioletu oraz bieli, dzięki czemu stworzone z ich pomocą konstrukcje prezentują się niezwykle uroczo i dziewczęco!Ostrzeżenia!Opakowanie nie jest zabawką, dlatego zakazuje się udostępniania opakowania dzieciom do zabawy.