Artyzan Klocki meli basic 300 elementów (5902431290041) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Artyzan Klocki meli basic 300 elementów (5902431290041) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 68.2 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Klocki Meli Basic 300 elementów
68.20
Bee.pl
Klocki Meli Basic 300 elementów
68.20
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Artyzan
Kategoria:Klocki dla dzieci
Liczba elementów 300
Grupa wiekowa 3+
Dla kogo dziewczynka

Opis

 Kreatywne Klocki Meli linia Basic Girls asygnowana dla dziewczynek ze względu na zaimplementowane pastelowe barwy klocków. Zestaw gromadzi 300 części Kreatywne Klocki Meli linia Basic Girls 300 składników linia Basic – dedykowana jest dla maluszków, wyróżniają się obszerniejszymi wymiarami, wielością kolorów, jak też prostymi kształtami.

Meli Basic to seria klocków dedykowana dla najmłodszych. Proste, jednolite kształty i masa przeróżnych odcieni, pozwolą stworzyć dowolne obiekty i te bardziej złożone i te mniej. Twórzcie przedmioty zaprezentowane na dołączonych do zestawów instrukcjach lub po prostu dajcie się ponieść wyobraźni!

Jedynym ograniczeniem na jakie możecie natrafić, to tylko liczba komponentów w pakiecie…. Który sami dobierzecie dla własnych potrzeb, spomiędzy naszych przeróżnych zestawów, zawierających: 50, 150, 300, 600, 1 000 składników.

kolekcja MELI BASIC to gwarancja mądrej i rozwijającej zabawy doskonałymi klockami, które pomogą odkryć Twojemu dziecku jego konstruktorskie zdolności. Rozciągliwe i przyjemne w dotyku klocki przypominające puzzle, przeniosą malucha w świat wyobraźni.

Płaskie, jednorodne komponenty w błogich kolorach łatwo można ze sobą zespalać za pomocą specjalnych ząbków umożliwiających budowanie płaskich oraz przestrzennych form. Konstrukcję łatwo zdemontować i uprzątnąć, gdyż klocki nie mają zatrzasków, zaczepów ani innych nieprzystępnych do rozmontowania części.

Zatem obie czynności - łączenie jak i demontowanie, stanowią przychylne wyzwanie dla zwinnych, niewiele znaczących paluszków! Kaczuszka, samochód rajdowy, zamek dla księżniczki, a może robot? Do zabawy można zastosować załączone ulotki lub zdać się na pomysłowość dziecka.

Zajmująca zabawa nie ma górnych ograniczeń wiekowych ani ilościowych, gdyż zestawy zaprojektowano z różnej ilości części od 50 do aż… 3500 sztuk! Klocki wytwarzano w Polsce. Dla starczych budowniczych polecamy zestawy CONSTRUKTOR - Zapraszamy do przejrzenia naszej pełnej oferty....