klocki meli basic 50el (5902431290195) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem klocki meli basic 50el (5902431290195) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 18.25 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Klocki Meli Basic 50el
18.25
TaniaKsiazka.pl
Klocki Meli Basic 50el
18.25
Bee.pl

Parametry

Producent:Artyzan
Kategoria:Klocki dla dzieci
Liczba elementów 50
Grupa wiekowa 3+
Dla kogo dziewczynka, chłopiec

Opis

 Kreatywne Klocki Meli kolekcja Basic Girls dedykowana dla dziewczynek ze względu na zaimplementowane pastelowe kolory klocków.zestaw gromadzi 50 składników Kreatywne Klocki Meli seria Basic 50 elementów linia Basic – asygnowana jest dla maluszków, wyróżniają się pokaźniejszymi wymiarami, wielością odcieni, jak ponadto prostymi kształtami.

Meli Basic to seria klocków asygnowana dla najmłodszych. Proste, jednorodne kształty i masa różnych barw, pozwolą stworzyć dowolne obiekty i te bardziej złożone i te mniej. Twórzcie przedmioty zaprezentowane na dołączonych do zestawów instrukcjach lub po prostu dajcie się ponieść wyobraźni!

Jedynym ograniczeniem na jakie możecie natrafić, to tylko liczba składników w pakiecie…. Który sami dobierzecie dla własnych potrzeb, spomiędzy naszych najróżniejszych zestawów, zawierających: 50, 150, 300, 600, 1 000 części.

seria MELI BASIC to gwarancja mądrej i rozwijającej zabawy nieprzeciętnymi klockami, które pomogą odkryć Twojemu dziecku jego konstruktorskie zdolności. Rozciągliwe i przyjemne w dotyku klocki przypominające puzzle, przeniosą malucha w świat wyobraźni.

Płaskie, jednolite komponenty w przyjemnych kolorach prosto można ze sobą scalać przy pomocy specjalnych ząbków umożliwiających budowanie płaskich i przestrzennych form. Konstrukcję z łatwością zdemontować i uprzątnąć, gdyż klocki nie mają zatrzasków, zaczepów ani innych niełatwych do rozmontowania części.

Zatem obie czynności - łączenie jak i demontowanie, stanowią przychylne wyzwanie dla zwinnych, drobnych paluszków! Kaczuszka, samochód rajdowy, zamek dla księżniczki, a może robot? Do zabawy można wykorzystać załączone ulotki albo zdać się na pomysłowość dziecka.

Zajmująca zabawa nie ma górnych ograniczeń wiekowych ani ilościowych, gdyż zestawy zaprojektowano z najróżniejszej ilości komponentów od 50 do aż… 3500 sztuk! Klocki stworzono w Polsce. Dla wystarczych budowniczych polecamy zestawy CONSTRUKTOR - Zapraszamy do przejrzenia naszej pełnej oferty....