klocki meli minis pastel 800 elementów (5902431290409) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem klocki meli minis pastel 800 elementów (5902431290409) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 67.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Klocki Meli Minis Pastel 800 elementów
67.90
TaniaKsiazka.pl
Klocki Meli Minis Pastel 800 elementów
67.90
Bee.pl

Parametry

Producent:Artyzan
Kategoria:Klocki dla dzieci

Opis

 MELI MINIS MOSAIC PASTEL 800 części komplet mieści 800 klocków, w wymiarze 1,5 cm na 1,5 cm Klocki dedykowane dla dziewczynek w kolorach pastelowych. Spójrz na klocki Meli w innym rozmiarze! śladowe kształty niczym puzzle, pozwolą tworzyć coś zupełnie nowego.

Buduj na płasko i w przestrzeni! Kolorowe mozaiki, komponenty nieznaczne i nieskomplikowane w łączeniu. Zainspiruj się naszymi przykładowymi grafikami, ale pamiętaj, iż to tylko minimalny kształt możliwości budowania za pomocą Meli Minis.

Gotowi do tworzenia? Czym eksponuje się kolekcja MELI MINIS? To niesamowita porcja zabawy podzielona na serie z przeróżną zawartością od 200 do aż 2800 sztuk małych komponentów! Fantazyjne obrazki, które powstają za pomocą tych niewielkich, jednolitych kawałków zaprojektowanych na wzór puzzli o niewielkich wymiarach, zaledwie 1,5X1,5 cm to prawdziwa frajda dla dzieciaków w wieku 3 plus.

dołączone ulotki z grafikami do odtworzenia, mogą na początek posłużyć jako inspiracja. Jednak seria nie ogranicza się tylko do płaskiego składania – można z niej tworzyć niesamowite przestrzenne budowle i kształty!

Z prawidłową zabawą łączy się misja edukacyjna serii MINIS – to rozwijanie inteligencji, orientacji przestrzennej, nauka rozpoznawania odcieni i rozwijanie zdolności manualnych dzieci. Jesteśmy pewni,pakiet MELI MINIS PASTEL 800 zawierający aż 800 składników kreatywnych mini klocków w gamie pastelowych barw, zapewni radość tworzenia na długie godziny!

Taka liczba pozwoli na zaproszenie do wspólnej zabawy ponadto rodzeństwa lub przyjaciół. Dołączone wzory pomogą odzwierciedlić kolorowe obrazki-mozaiki, a własna fantazja będzie najlepszym kierownikiem podczas twórczego budowania modeli przestrzennych.

Materializowanie własnych pomysłów dziecka, uruchamianie wyobraźni, a także rozwijanie manualnych zdolności to tylko niektóre z zalet zabawy linią MINIS. Najważniejszą radością jest duma z rezultatu zabawy....