Marioinex Klocki micro waffle: traktor - 150 elementów (903 483). wiek: 5+ promocja 2023

Cena51.66
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Bee.pl

Parametry

Producent:Marioinex
Kategoria:Klocki dla dzieci
Liczba elementów 150

Opis

KLOCKI MICRO WAFFLE WAFLE MARIOINEX TRAKTOR 150 EL KLOCKI MICRO WAFFLE WAFLE MARIOINEX TRAKTOR 150 EL KLOCKI MICRO WAFFLE MARIOINEX TRAKTOR 150 komponentów pakiet składa się z 150 barwnych części w rozmaitych kształtach.

Zupełnie świeże Mini Waffle to nowatorski, miękki, przypominający w dotyku gumę materiał o znanym nam profilu. Pomniejszony rozmiar daje widocznie większą mobilność i całkiem nowe możliwości. Dzięki nowej technice produkcji, którą zastosował producent klocki dają się wyginać oraz są ciche i bezpieczne w zabawie.

Dzieci mogą wytwarzać świeże budowle o widocznie mniejszym formacie niż poprzednie klocki Wafle, dzięki temu nasze pociechy nie muszą się martwić o zagospodarowanie pokaźniejszej przestrzeni. Artykuł dedykowany dla dzieci od 3 lat.

Klocki stworzone w Polsce Klocki w pełni wyprodukowane w POLSCE Na rynku istniejemy od 1986 roku, kontynuując tradycje rodzinne. Charakteryzuje nas dbałość o wyroby oraz ich bezpieczeństwo. Nie szczędzimy starań, aby nasze artykuły były modelującymi wyobraźnie, rozwijającymi zdolności manualne zabawkami edukacyjnymi, które sprawią radość twórczą dzieciom.

Zaangażowanie naszej rodziny, a także zdolnych współpracowników owocuje nowymi pomysłami. Otrzymaliśmy wyróżnienie z dłoni komitetu Ochrony Praw Dziecka. Zostaliśmy jeszcze wyróżnieni w konkursie korzystny wzór, za najlepiej zaprojektowany produkt.

Wszystkie nasze wyroby mają certyfikaty CE, poświadczające wysoką jakość i bezpieczeństwo. Minimalistycznce z których stwarzamy nasze zabawki, w 100% mogą zostać ponownie wykorzystane w procesie recyklingu.

W dbałości o środowisko, inwestujemy w świeże technologie. Ostrzeżenie Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 24 miesięcy.posiada znikome części, łatwe do połknięcia. Ten produkt spełnia europejskie standardy.

Usuń elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowaj etykietę, ponieważ posiada ważne informacje. Kolorystyka elementów może różnić się od prezentowanych na opakowaniu. Konserwacja: zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z dodatkiem mydła.