Korbo klocki animals 18 - darmowa dostawa od 199 zł!!! promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Korbo klocki animals 18 - darmowa dostawa od 199 zł!!! oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 18.51 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-24%
Korbo Klocki Animals 18
18.51
Urwis.pl
Korbo, klocki konstrukcyjne Animals
20.77
Empik
animals klocki 18 el
24.51
TaniaKsiazka.pl
animals klocki 18 el
24.51
Bee.pl

Parametry

Producent:Korbo
Kategoria:Klocki dla dzieci

Opis

18 klocków i mnóstwo możliwości. Z różowych, białych czy fioletowych klocków można wyczarować bajkową owieczkę, kaczuszkę, kundelka, jamnika czy terkotkę. Konstrukcje te są przedstawione w instrukcji a kolejne wytwarzane dzięki wyobraźni Twojego dziecka.

Przełóż połącz, zmień dokręć. Dużo inspiracji dla budowania prostych konstrukcji. Zestaw w pudełku praktyczny do układania nawet w podróży w samochodzie czy na kocu w parku. Drobna liczba klocków a wyczaruje choćby 20 zróżnicowanych budowli.

Daj dziecku możliwość rozwijania swej wyobraźni. Przejrzyj film i zgadnij co dzieci budują z takiego zestawu. Dodatkowo można zbudować z dzieckiem wspólnie „dmuchawce”, które są rewelacyjnym elementem do ćwiczeń oddechowych.

zestaw kompatybilny z innymi zestawami KORBOKlocki KORBO młoda polska marka wykonana w Polsce. W niespełna cztery lata laureat wielu nagród i tytułów m.in. Tytuł Dobra firma, Zabawka roku, Laur Konsumenta 2019 czy polecany artykuł przez tygodnik Newsweek.

Korbo to zestawy klocków twórczych opartych na kole zębatym gdzie sama intuicja nie wystarcza - potrzeba już twórczego myślenia logicznego.- barwy zostały wybrane przez dzieci,- dzieci testowały klocki kreując konstrukcje,- wszystkie zestawy są kompatybilne,- klocki zyskały podziw na całym świecie m.in.

Niemcy, Hiszpania, Rosja, Ukraina, Dubaj, Japonia, Meksyk.Wiek: 3+