LEGO 10991 DUPLO Wymarzony plac zabaw (5702017417073) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem LEGO 10991 DUPLO Wymarzony plac zabaw (5702017417073) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 182.82 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
LEGO DUPLO Wymarzony plac zabaw 10991
182.82
TaniaKsiazka.pl
LEGO Klocki DUPLO 10991 Wymarzony plac zabaw
201.96
Urwis.pl
Klocki DUPLO 10991 Wymarzony plac zabaw LEGO
204.85
GEBE

Parametry

Producent:LEGO
Kategoria:Klocki dla dzieci
Liczba elementów 75
Grupa wiekowa 2+

Opis

LEGO® DUPLO® Town Wymarzony plac zabaw Niech zabawa na świeżym powietrzu zagości także wewnątrz Waszego domu dzięki temu ciekawemu i wszechstronnemu zestawowi LEGO® DUPLO® Town Wymarzony plac zabaw (10991).

Maluchy w wieku od dwóch lat budują nieprzeciętny plac zabaw, a następnie bawią się i uczą, poznając nowych przyjaciół. NAJWAŻNIEJSZE cechy ilość sztuk: 75 Zalecany wiek: 2+ Długość pudełka (mm): 540 Szerokość pudełka (mm): 282 Wysokość pudełka (mm): 91 Waga opakowania (kg): 1,157 pakiet dla sympatyków zabaw w parku Zaproś zabawę z placu zabaw do domu dzięki zestawowi z huśtawkami i drabinkami.

Dzieci poznają zabawę w grupie dzięki czemu zestawowi z placem zabaw maluchy mogą godzinami bawić się, ucząc się wytrwałości i pewności siebie. Scenki z prawdziwego życia pakiet pełen akcesoriów. Inspiracja do nauki w trakcie zabawy rakietą rodzice zapoznają dzieci z planetami.

przyjazne postacie do zabawy Zaprzyjaźnij się ze skejterem i psem przewodnikiem. Obszerne klocki, nadzwyczajne dla nieznacznych budowniczych Kolorowe klocki z zestawów LEGO® DUPLO® Town są tak dostosowane, by dzieci mogły je wygodnie chwytać i układać.

zestaw, który urozmaici zabawę Ta edukacyjna zabawka z placem zabaw to pomysłowy podarunek urodzinowy pełen progresywnych funkcji. Maluchy poznają litery i cyfry, wspinając się na zabawkową ściankę z wielorybem.

Dzieci mogą zaprzyjaźnić się z różnorodnymi postaciami, w tym deskorolkarzem i uroczym psem przewodnikiem. Bawiąc się tymi figurkami, maluchy uczą się umiejętności społecznych, które mogą zastosować w prawdziwym życiu.

Nauka przez zabawę Zestawy konstrukcyjne LEGO Town pomagają przedszkolakom poznawać otaczający je świat i odgrywać role z współczesnego życia. Podobnie jak wszystkie zabawki LEGO DUPLO, ten komplet jest pełen różnych możliwości edukacyjnych.

poręczne klocki w jaskrawych kolorachi zabawne ruchome części stymulują zmysły dzieci i pomagają im rozwijać umiejętności motoryczne. Wielogodzinna zabawa na placu zabaw — wszechstronny pakiet LEGO® DUPLO® Town Wymarzony plac zabaw (10991) inspiruje do niekończącej się pomysłowej zabawy w odgrywanie ról i nakłania do rozwoju fizycznego i umysłowego Nauka umiejętności społecznych — ta bogata w funkcje zabawka mieści pięć figurek, w tym deskorolkarza i psa przewodnika, z którymi maluchy mogą się zaprzyjaźnić w trakcie odgrywania ról Zajęcia dla maluchów — dzieci wspinają się na rakietę, kręcą się na karuzeli z wielorybim ogonem, a potem zjeżdżają po zabawkowej zjeżdżalni, aby pobujać się na huśtawce lub zaprosić na nią przyjaciela Nauka oparta na zabawie — podczas poznawania wszelkich nowoczesnych urządzeń do zabawy przedszkolaki poznają litery i cyfry, doskonalą zdolności motoryczne i uczą się wyrażać siebie upominek dla przedszkolaków — podaruj ten funkcjonalny zestaw dzieciom w wieku od dwóch lat na urodziny, święta albo jako niespodziankę wymiary: zabawka z wielorybem mierzy 16 cm wysokości, 34 cm szerokości i 17 cm głębokości.

Huśtawka ma 16 cm wysokości i 14 cm szerokości Cyfrowe instrukcje budowania — aplikacja LEGO® Builder zawiera cyfrową wersję instrukcji do zestawu Nauka przez zabawę — zestawy LEGO® DUPLO® zostały zaprojektowane przez fachowców, aby uczyć dzieci wytrwałości i pewności siebie, a także rozwijać wyobraźnię w trakcie kreatywnej zabawy jednolita jakość — zestawy LEGO® DUPLO® spełniają minimalistyczne branżowe standardy.

dzięki temu maluchy mogą prosto chwycić, zjednoczyć i rozłączyć klocki — i tak jest niezmiennie od 1969 roku Gwarancja bezpieczeństwa — klocki i części LEGO® DUPLO® są badane i testowane na wszelkie realne sposoby, żeby można było mieć pewność, iż spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa