LEGO 21254 Minecraft Domek na plaży żółwi (5702017583303) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem LEGO 21254 Minecraft Domek na plaży żółwi (5702017583303) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 101.38 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
LEGO Minecraft Domek na plaży żółwi 21254
101.38
TaniaKsiazka.pl
LEGO Klocki Minecraft 21254 Domek na plaży żółwi
112.00
Urwis.pl
Klocki Minecraft 21254 Domek na plaży żółwi LEGO
113.90
GEBE

Parametry

Producent:LEGO
Kategoria:Klocki dla dzieci
Liczba elementów 234
Grupa wiekowa 8+

Opis

Zbuduj wojownikowi w skórce żółwia domek na plaży żółwi, gdzie będzie wszystko, czego potrzeba do jedzenia, spania i tworzenia na wyspie Minecraft® w biomie oceanicznym. Na zewnątrz jest plaża, na której można karmić trawą morską żółwia kontrolującego swoich jaj.

Kiedy jednak pojawi się utopiec trzymający trójząb, musisz odeprzeć jego atak, a potem wskoczyć na bambusową tratwę i popłynąć ku następnej przygodzie.Żółwi domek pełen postaci z gry Minecraft®Ten zestaw z żółwim domkiem LEGO® Minecraft® zawiera postacie z gry Minecraft i atrakcyjne funkcje, które inspirują do kreatywności, odgrywania akcji i zabawy w opiekę nad zwierzętami.Ten dom w kształcie żółwia z Minecrafta® jest wypełniony jednocześnie we wnętrzu, jak i na zewnątrz detalami z gry Minecraft.

zestaw LEGO® Minecraft Domek na plaży żółwi (21254) gromadzi trzy kultowe postacie i atrakcyjny model do zbudowania. To doskonały pomysł na podarek dla dzieci i graczy w Minecrafta w wieku od ośmiu lat. Gracze budują dom w zarysie żółwia rodem z gry Minecraft, z oknami, latarniami, drzwiami, łóżkiem, stołem, stołem warsztatowym i piecem.

Podnoszony dach prosty dostęp do wnętrza. Na zewnątrz znajduje się plaża z trzciną cukrową, jajami żółwi i bambusową tratwą z wiosłami. Są tu także znane figurki i moby z Minecrafta: wojownik w skórce żółwia i hełmie, utopiec z trójzębem, żółw zajadający trawę morską i trzy niewiele znaczące żółwie.

Akcesoria obejmują też mapę i lunetę. Miłośnicy akcji, kreatywnego budowania i opieki nad zwierzętami będą zachwyceni tą wszechstronną zabawką. Dodatkową cyfrową zabawę zapewnia aplikacja LEGO Builder, która pozwala na budowniczym powiększanie i obracanie modeli w 3D i śledzenie swoich postępów.• Model domku w zarysie żółwia LEGO® Minecraft® — ten prezent dla graczy i dzieci zawiera kultowe postacie mobów z gry Minecraft i jest wszechstronną zabawką dla dziewcząt i chłopców w wieku od ośmiu lat• Zabawa w opiekę nad zwierzętami — ta zabawka LEGO® Minecraft® gromadzi domek z gry Minecraft do zbudowania z trzema figurkami: wojownika w skórce żółwia, żółwia i utopca• dużo możliwości zabawy — ta ergonomiczna zabawka do odgrywania ról umożliwia dzieciom wymyślanie najróżniejszych przygód i zabaw, np.

kreatywne budowanie, walkę i opiekę nad zwierzętami• pakiet z akcesoriami — modne części z gry Minecraft® to luneta, mapa i bambusowa tratwa• podarunek dla graczy — podaruj tę zabawkę ośmioletnim i starszym fanom budynków, postaci i zwierząt z gry Minecraft®• Połącz z innymi zestawami — Domek na plaży żółwi możnazbratać z innymi zestawami LEGO® Minecraft® (sprzedawanymi osobno), aby poszerzyć możliwości zabawy• Minecraft® na żywo — zestawy LEGO® Minecraft pozwalają dzieciom czerpać radość z gry na nowy sposób.

Moby, sceny i komponenty ożywają za sprawą kreatywnych, praktycznych klocków LEGO• Zabawka konstrukcyjna dla dzieci — pakiet składa się z 234 komponentów i ma 5 cm wysokości, 24 cm szerokości i 16 cm głębokości