21257 minecraft decydujące starcie z dewastatorem marki Lego promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem 21257 minecraft decydujące starcie z dewastatorem marki Lego oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 157.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-25%
LEGO 21257 Minecraft Decydujące starcie z Dewastatorem
157.00
Media Expert
LEGO Minecraft Decydujące starcie z Dewastatorem 21257
166.38
TaniaKsiazka.pl
LEGO Klocki Minecraft 21257 Decydujące starcie z Dewastatorem
178.05
Urwis.pl
Klocki Minecraft 21257 Decydujące starcie z Dewastatorem
193.60
GEBE
LEGO 21257 Minecraft Decydujące starcie z Dewastatorem
209.99
ELECTRO.pl
LEGO 21257 Minecraft Decydujące starcie z Dewastatorem
209.99
Avans.pl

Parametry

Producent:LEGO
Kategoria:Klocki dla dzieci
Liczba elementów 420
Grupa wiekowa 8+

Opis

Minecraft Legends® Decydujące starcie z Dewastatorem to prawdziwy rollercoaster emocji! Salwy wymiocin wydobywających się z jego ust, śluzowe pociski wystrzeliwane z plecaka i ogromne ręce rozbijające wszystko na swej drodze — kto powstrzyma obrzydliwego Dewastatora? Na wielkodziobie pojawia się leśny bohater z powiewającą flagą i diamentowym mieczem u boku.

Gra na lutni, aby wezwać szkielet i brukowego golema. Przygotuj się na decydujące starcie!zestaw Minecraft Legends® z figurką DewastatoraPociski ze śluzem i wymiocinami to tylko dwa z powodów, dla których dzieci uwielbiają Dewastatora, obrzydliwą figurkę należącą do pierwszego zestawu Minecraft Legends®.Decydujące starcie z Dewastatorem (21257) to pierwszy w historii komplet LEGO® Minecraft Legends®.

gromadzi najbardziej obrzydliwą (i szanowaną poprzez dzieci!) figurkę z gry przygodowej Minecraft®, która polega na budowaniu i odgrywaniu bitew. Dlatego jest to rewelacyjny prezent dla graczy w Minecrafta w wieku od ośmiu lat.

Ten pakiet LEGO, osadzony w nowym świecie Minecraft Legends, gromadzi jednego z największych bossów gry, Dewastatora. Ta obfita figurka do zbudowania ma długie, ruchome ramiona i ciało pokryte strupami, bliznami, ranami i grzybami.

Po naciśnięciu przycisku Dewastator może wystrzelić „pociski" wymiocin z ust i śluz z plecaka. Pakiet mieści figurkę leśnego bohatera z gry Minecraft z autentycznymi elementami z gry: flagą, peleryną, diamentowym mieczem i lutnią.

Bohater dosiada ptaka wielkodzioba i dowodzi swymi sojusznikami — szkieletem i brukowym golemem. Aby zapewnić dodatkową cyfrową zabawę dzieci mogą pobrać aplikację LEGO Builder, która pozwala na rozszerzanie i obracanie modeli w 3D oraz śledzenie postępów.• Figurka z gry Minecraft® dla dzieci — pierwszy w historii pakiet Minecraft Legends®, Decydujące starcie z Dewastatorem, pozwala chłopcom i dziewczynkom w wieku od ośmiu lat produkować, walczyć i odgrywać role z jedną z największych postaci w grze• pakiet pełen przygód — w tym wszechstronnym zestawie z Minecrafta® dzieci wcielają się w obrzydliwego Dewastatora, jego sługę Blaze’a Runta oraz w leśnego bohatera, wielkodzioba, szkielet i brukowego golema• Zabawka w odgrywanie ról — autentyczne funkcje z gry Minecraft® obejmują „pociski" wymiocin wystrzeliwane z ust Dewastatora i części śluzu wystrzeliwane z plecaka po naciśnięciu przycisku• komplet Minecraft® do samodzielnej zabawy — zestaw posiada także akcesoria dla leśnego bohatera: siodło na ptaka, flagę, pelerynę, diamentowy miecz i lutnię• podarunek dla graczy w wieku od ośmiu lat — pojawiający się po raz pierwszy w kompletach LEGO® Minecraft® Dewastator prawdopodobnie będzie wielkim hitem wśród zwolenników gry• Instrukcje 3D — dzieci mogą pobrać aplikację LEGO® Builder, aby korzystać z cyfrowych narzędzi do rozszerzania i obracania modeli w 3D, zapisywania zestawów i śledzenia postępów• Minecraft® na żywo — zestawy LEGO® Minecraft pozwalają dzieciom czerpać radość z gry na nowy sposób.

Moby, sceny i części ożywają za sprawą kreatywnych, użytecznych klocków LEGO• Zabawka konstrukcyjna dla dzieci — komplet składa się z 420 składników, a Dewastator ma 12 cm wysokości