Lego 41727 friends (5702017415031) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Lego 41727 friends (5702017415031) oraz 9 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 189.95 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-33%
Klocki LEGO Friends Centrum ratunkowe dla psów 41727
189.95
Maxelektro.pl
Lego Friends 41727 Centrum Ratunkowe Dla Psów
227.14
Allegro.pl
LEGO Klocki Friends 41727 Centrum ratunkowe dla psów
227.57
Urwis.pl
LEGO Friends Centrum ratunkowe dla psów 41727
229.49
Bee.pl
Klocki Friends 41727 Centrum ratunkowe dla psów
240.55
GEBE
Lego 41727 Friends Centrum ratunkowe dla psów
257.25
Allegro.pl
41727 Lego Friends Centrum Ratunkowe Dla Psów
268.90
Allegro.pl
Lego 41727 Friends Centrum Ratunkowe Dla Psów
269.99
Allegro.pl
Lego Friends 41727- Centrum ratunkowe dla psów
284.95
Allegro.pl

Parametry

Producent:Lego
Kategoria:Klocki dla dzieci
Grupa wiekowa 7+

Opis

LEGO® Friends Centrum ratunkowe dla psów Mali miłośnicy psów w wieku od siedmiu lat będą się nadzwyczajnie bawić, tworząc własne historie ze szczeniakami w trakcie zabawy zestawem LEGO® Friends Centrum ratunkowe dla psów (41727).

pakiet gromadzi wszystko, czego potrzebują maluchy do opieki nad psiakami, które czekają na adopcję. Miłośniczka zwierząt Autumn wie, że jej przyjaciel Zac również uwielbia psy, więc zaprosiła go do centrum.

Dzieciom spodoba się pomaganie postaciom w myciu, pielęgnacji i karmieniu psów. Jestmnóstwo miejsc do zabawy, wtym strefa ćwiczeń i zjeżdżalnia. Modułowa kompozycja pozwala dzieciom przebudować budy i budynek recepcji, by stworzyć własne centrum ratunkowe.

NAJWAŻNIEJSZE cechy liczba sztuk: 617 Zalecany wiek: 7+ Długość pudełka (mm): 480 Szerokość pudełka (mm): 282 Wysokość pudełka (mm): 74 Waga opakowania (kg): 1,061 Oto miasto Heartlake nowej generacji Opowiedz dzieciom historie o progresywnych przyjaźniach dzięki zestawom LEGO® Friends nowej generacji i różnorodnym postaciom.

Ekscytujący zestaw do ratowania zwierząt Mali miłośnicy zwierząt pokochają ten zestaw z trzema minilaleczkami i trzema psami, które zapewnią dużo pomysłowej zabawy. Opiekuj się psiakami Umyj i uczesz psy na na stanowisku pielęgnacyjnym.

Pora na trening Pozwól psiakom pobawić się na torze przeszkód i zjeżdżalni. Zmodyfikuj model Modułowa konstrukcja pozwala dzieciom przebudować układ. Inspiracja dla dziecięcej wyobraźni Dzieci rozwijają kreatywność, odgrywając role i przeżywając nowe przygody w Centrum ratunkowym dla psów.

Podkręć prawidłową zabawę Dzieci mogą radować się przystępnym i intuicyjnym budowaniem dzięki aplikacji LEGO Builder. Mogą w niej przybliżać i obracać model w 3D, zapisywać zestawy i śledzić postępy. Witamy w mieście Heartlake nowej generacji W świecie LEGO Friends dzieci mogą zawierać przyjaźnie, odkrywać ekscytujące miejsca i odgrywać realistyczne przygody.

Zabawka z centrum ratunkowym dla dzieci w wieku od siedzmiu lat – zachęć dzieci do opieki nad zwierzętami w trakcie budowania i zabawy zestawu LEGO® Friends Centrum ratunkowe dla psów (41727) Trzy minilaleczki, trzy psy i akcesoria – zestaw mieści postacie LEGO® Friends: Autumn, Zaca i dr Gabrielę Silvę oraz postacie psów Pickle’a, Dasha i Grace oraz niemało akcesoriów dla zwierząt przystosuj model – dzieci mogą zbudować własne centrum ratunkowe dla psów, przearanżowując przeróżne miejsca, w tym recepcję, gabinet zabiegowy, stanowisko pielęgnacji, tor przeszkód i budy Akcesoria do pielęgnacji zwierząt – dzieci będą zachwycone akcesoriami pomagającymi wymyślać własne historie.

zestaw posiada zabawki, wagę, lekarstwa, jedzenie, wodę, lupę, posłanie, szczotkę i nie tylko upominek dla sympatyków zwierząt – zestaw LEGO® Friends spełni oczekiwania jako prezent na urodziny, pod choinkę lub z innej okazji dla dzieci w wieku od sześciu lat, które chcą zbudować własne centrum ratunkowe wspaniałe rozmiary dla dzieci – Centrum ratunkowe dla psów ma 18 cm wysokości, 26 cm szerokości i 20 cm głębokości Pomoc w budowaniu – odkryj intuicyjne instrukcje budowania dzięki aplikacji LEGO® Builder, w której można rozszerzać i obracać modele w 3D, śledzić postępy i zapisywać zestawy, równocześnie rozwijając umiejętności dziecka Miasto Heartlake nowej generacji – w styczniu 2023 roku świat LEGO® Friends rozszerzy się o nowe postacie i lokalizacje, by inspirować do kolejnych przygód Wysokiej jakości produkt – wszystkie części LEGO® spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki temu są jednorodne i za każdym razem do siebie pasują, a budowanie z nich jest przyjemnością – i tak jest niezmiennie od 1958 roku Bezpieczeństwo przede wszystkim – klocki i inne elementy LEGO® Friends są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na niemało innych sposobów.

dzięki czemu możesz posiadać pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa