Lego 42163 technic buldożer do zadań specjalnych promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Lego 42163 technic buldożer do zadań specjalnych oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 34.69 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-25%
LEGO 42163 Technic Buldożer do zadań specjalnych
34.69
Media Expert
LEGO Technic Buldożer do zadań specjalnych 42163
37.71
TaniaKsiazka.pl
LEGO 42163 Technic Buldożer do zadań specjalnych
45.99
Avans.pl
LEGO 42163 Technic Buldożer do zadań specjalnych
45.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:LEGO
Kategoria:Klocki dla dzieci
Liczba elementów 195
Grupa wiekowa 7+

Opis

Do dzieła! Na budowie jest dużo pracy. Na szczęście z pomocą przyjechał buldożer do zadań specjalnych LEGO® Technic. Zbuduj buldożer, a następnie popchnij go, żeby sprawdzić jego gąsienice. Obróć element, aby podnieść i opuścić lemiesz.

Jakie zadanie znajdziesz dla tego potężnego buldożera?zestaw konstrukcyjny z buldożeremLEGO® Technic Buldożer do zadań specjalnych z ruchomym lemieszem to genialny podarunek dla dzieci, które uwielbiają zabawki konstrukcyjne.Spraw radość niepokaźnym miłośnikom pojazdów zestawem LEGO® Technic Buldożer do zadań specjalnych (42163) przeznaczonym dla dzieci w wieku od siedmiu lat, które uwielbiają zabawki konstrukcyjne.

Wzorowana na prawdziwych buldożerach żółta kolorystyka oddziałuje na wyobraźnię niedużych konstruktorów, nakłaniając chłopców i dziewczynki do rozwijania nowych umiejętności budowania. Realistyczne detale obejmują gąsienice i lemiesz, które dzieci mogą podnosić i opuszczać przy pomocy elementu na górze pojazdu.

zestaw ten stanowi doskonały pomysł na upominek dla dzieci, które interesują się pojazdami. Zestawy LEGO Technic zawierają realistyczne detale, które w dostępny sposób wprowadzają młodych konstruktorów LEGO w świat inżynierii.

Zapewnij dzieciom zabawną przygodę z budowaniem dzięki aplikacji LEGO Builder. Mogą w niej zwiększać i obracać modele w 3D, a także śledzić swoje postępy.• Zabawka dla dzieci w wieku od siedmiu lat — ten pakiet LEGO® Technic z buldożerem do zadań specjalnych ma realistyczne detale, które zachwycą drobnych miłośników pojazdów• Ruchome gąsienice — po zbudowaniu zabawkowego buldożera dzieci mogą pchać model na gąsienicach, wymyślając własne przygody na placu budowy• Podnoś i opuszczaj lemiesz — podobnie jak prawdziwy buldożer, ten model ma ruchomy lemiesz, który dzieci mogą podciągać i opuszczać za pomocą elementu znajdującego się na górze pojazdu• nieprzeciętny pomysł na podarunek dla dzieci — komplet będzie znakomitym upominkiem dla dzieci, które uwielbiają pojazdy i zabawki konstrukcyjne• Wprowadzenie do świata inżynierii — modele konstrukcyjne LEGO Technic składają się z realistycznie poruszających się mechanizmów, które dla młodych budowniczych LEGO stanowią dostępne wprowadzenie do świata inżynierii• Kompaktowy pakiet — 195