LEGO 42166 Technic NEOM McLaren Extreme E Race Car, LEG42166 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem LEGO 42166 Technic NEOM McLaren Extreme E Race Car, LEG42166 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 96.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
LEGO 42166 Technic NEOM McLaren Extreme E Race Car
96.99
Media Expert
LEGO Technic NEOM McLaren Extreme E Race Car 42166
100.73
TaniaKsiazka.pl
LEGO 42166 Technic NEOM McLaren Extreme E Race Car
109.99
ELECTRO.pl
LEGO 42166 Technic NEOM McLaren Extreme E Race Car
109.99
Avans.pl

Parametry

Producent:LEGO
Kategoria:Klocki dla dzieci
Liczba elementów 252
Grupa wiekowa 7+

Opis

Przygotuj się na wyścigi w terenie! Samochód wyścigowy NEOM McLaren Extreme E Race Car został wyprodukowany z myślą o ściganiu się w najistotniej odległych regionach świata. Teraz możesz zbudować replikę tego niesamowitego samochodu terenowego w wersjiLEGO® Technic i zobaczyć, co potrafi.

sprawdź jego grube opony i użyj funkcji pull-back, aby napędzić samochód. Wystarczy tylko, że wyobrazisz sobie siebie na podium jako prawdziwego kierowcę linii Extreme E.Samochód z napędem rodzaju pull-back dla wielbicieli zespołu NEOM McLaren Extreme EZainspiruj dzieci do odkrywania świata pojazdów terenowych kolekcji Extreme E dzięki zestawowi LEGO® Technic NEOM McLaren Extreme E Race Car.Szukasz fajnego prezentu dla dzieci, które uwielbiają zabawkowe samochody wyścigowe? Ten samochód z napędem rodzaju pull-back dla siedmiolatków i starszych dzieci zapewnia emocje na każdym kroku.

Najpierw młodzi konstruktorzy mogą radować się budowaniem zestawu LEGO® Technic NEOM McLaren Extreme E Race Car (42166). A później mogą oddać się zabawie, korzystając z funkcji pull-back. Ten zabawkowy samochód oddaje charakter prawdziwego modelu.

Ma masywne opony terenowe, atrakcyjną kolorystykę i realistyczne loga sponsorów. Dzieciom z całą pewnością spodoba się zabawa w wyścigi w odległych częściach świata niczym prawdziwi kierowcy serii Extreme E.

Ten pakiet będzie genialnym prezentem urodzinowym albo z innej okazji dla dzieci, które lubią pojazdy i zabawkowe samochody. Zestawy LEGO Technic zawierają realistyczne detale, które w przystępny sposób wprowadzają młodych konstruktorów LEGO w świat inżynierii.

Zapewnij dzieciom zabawną przygodę z budowaniem dzięki aplikacji LEGO Builder. Mogą w niej powiększać i obracać modele w 3D i śledzić swoje postępy.• Samochód z napędem rodzaju pull-back dla siedmiolatków i starszych dzieci — podaruj dzieciom ciekawy projekt konstrukcyjny dzięki zestawowi NEOM McLaren Extreme E Race Car z funkcją pull-back do odgrywania wyścigów• Samochód z napędem pull-back — dzieci mogą napędzić swój model LEGO® Technic, korzystając z funkcji pull-back, wcielając się w kierowcę serii Extreme E w trakcie zabawy w wyścigi• Masywne opony — zabawkowy samochód ma realistyczne szczegóły inspirowane prawdziwym samochodem wyścigowym, w tym opony terenowe i loga sponsorów• podarunek dla dzieci — ten pakiet będzie nadzwyczajnym prezentem na urodziny, święta albo inne okazje dla dzieci, które uwielbiają zabawkowe samochody i terenówki• Wprowadzenie do świata inżynierii — modele konstrukcyjne LEGO Technic składają się z realistycznie poruszających się mechanizmów, które dla młodych budowniczych LEGO stanowią dostępne wprowadzenie do świata inżynierii• wymiary — 252-częściowy zestaw z samochodem ma 8 cm wysokości, 18 cm długości i 10 cm szerokości