Lego 42607 friends szopa cielątka autumn promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Lego 42607 friends szopa cielątka autumn oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 33.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-26%
LEGO 42607 Friends Szopa cielątka Autumn
33.99
Media Expert
LEGO Friends Szopa cielątka Autumn 42607
36.79
TaniaKsiazka.pl
LEGO Klocki Friends 42607 Szopa cielątka Autumn
37.13
Urwis.pl
Klocki Friends 42607 Szopa cielątka Autumn
40.00
GEBE
LEGO 42607 Friends Szopa cielątka Autumn
45.99
ELECTRO.pl
LEGO 42607 Friends Szopa cielątka Autumn
45.99
Avans.pl

Parametry

Producent:LEGO
Kategoria:Klocki dla dzieci
Liczba elementów 79
Grupa wiekowa 5+

Opis

Autumn zaprosiła Leo, aby poznał jej świeże cielątko. Popatrz! Przykicał nawet najkorzystniejszy przyjaciel cielątka, mały króliczek,który uwielbia jeździć na jego grzbiecie! Leo i Autumn myją i szczotkują cielę oraz wybierają marchewkę dla króliczka.

Następnie zbierają kwiaty, by ozdobić zwierzęta i siebie, a później przygotowują przytulne miejsce do spania dla swoich zwierzęcych przyjaciół.Zabawka konstrukcyjna dla dzieci, które uwielbiają twórczą zabawę ze zwierzętamiKreatywna zabawka LEGO® Friends dla dzieci, które uwielbiają odgrywanie ról i zwierzęta.

W komplecie są minilaleczki Autumn i Leo, cielątko, króliczek oraz akcesoria.pakiet LEGO® Friends Szopa cielątka Autumn (42607) sprawi sporo frajdy pięciolatkom i starszym dzieciom. Maluchy które uwielbiają zabawki ze zwierzętami hodowlanymi mogą odgrywać role, przemywając i szczotkując cielątko oraz zrywając marchewkę dla króliczka.

W komplecie znajdują się minilaleczki Autumn i Leo, które nakłaniają do zabawy w przyjaciół. Szopa ma otwierane drzwi, a dodatkowy model ma obrotową szczotkę. Akcesoria do pielęgnacji zwierząt obejmują szczotkę, wiadro, mydło, konewkę, siano i paśnik.

W zestawie są także kwiaty do dekoracji postaci. Dzieci mogądojrzeć nieduże owady, w tym pszczołę, motyla i biedronkę. Ten komplet to wyśmienity pomysł na podarunek dla dzieci w wieku od pięciu lat. Komplet ze zwierzątkami hodowlanymi obejmuje instynktowną aplikację LEGO Builder.

Dzieci mogą w niej przybliżać i obracać modele w 3D, zapisywać zestawy i śledzić swoje postępy.• komplet LEGO® Friends Szopa cielątka Autumn — zestaw dla pięciolatków i starszych dzieci posiada szopę dla cielątka do zbudowania, dwie minilaleczki, zabawkową krowę, króliczka i niemało akcesoriów dla zwierząt• Zabawa z cielątkiem i króliczkiem — dzieci mogą zbudować szopę dla cielątka, a następnie odegrać historię, w której Autumn i Leo opiekują się cielęciem i bawią się z króliczkiem• Dwie minilaleczki w zestawie — w zestawie są postacie Leo i Autumn LEGO® Friends i figurki cielątka i króliczka, dzięki czemu zabawę można rozpocząć od razu• Zabawkowe akcesoria dla zwierząt — komplet zawiera sporo akcesoriów urozmaicających zabawę, w tym szczotkę, wiadro, konewkę, siano, paśnik, a także kwiaty do dekoracji postaci i owady• Pomysłna upominek dla dzieci — ta kreatywna zabawka konstrukcyjna będzie niebanalnym prezentem urodzinowym lub niespodziewanką dla niewielkich konstruktorów, którzy uwielbiają odgrywanie ról i zabawkowe zwierzątka hodowlane• Odkryj inne zestawy LEGO® Friends — sprawdź inne zestawy z kolekcji LEGO Friends, by zabawa była jeszcze fajniejsza• rozmiary — 79-częściowy zestaw z szopą dla cielątka ma 8 cm wysokości, 8 cm szerokości i 7 cm głębokości