LEGO 42620 Friends Dom rodzinny Olly'ego i Paisley (5702017567310) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem LEGO 42620 Friends Dom rodzinny Olly'ego i Paisley (5702017567310) oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 349.66 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-22%
LEGO 42620 Friends Dom rodzinny Olly'ego i Paisley
349.66
Media Expert
LEGO Friends Dom rodzinny Olly'ego i Paisley 42620
356.55
TaniaKsiazka.pl
LEGO Klocki Friends 42620 Dom rodzinny Ollyego i Paisley
381.56
Urwis.pl
Lego 42620 Friends Dom rodzinny Olly’ego i Paisley
449.98
Allegro.pl
LEGO 42620 Friends Dom rodzinny Olly'ego i Paisley
449.99
ELECTRO.pl
LEGO 42620 Friends Dom rodzinny Olly'ego i Paisley
449.99
Avans.pl

Parametry

Producent:LEGO
Kategoria:Klocki dla dzieci
Liczba elementów 1126
Grupa wiekowa 7+

Opis

Olly i Paisley uwielbiają spędzać razem czas. Na szczęście mieszkają tuż obok siebie! Chcesz ich odwiedzić? Wypij popołudniową herbatę w domu Olly’ego i obejrzyj jego projekty stylizacji, a następnie udaj się do domu Paisley, aby zagrać na gitarze.

Możesz zwiedzać zróżnicowane pokoje w ich domach, spotykać się z rodzinami i zwierzętami oraz bawić się w domku na drzewie, który znajduje się między ich dwoma domami.Fajna zabawka do odgrywania rólZestaw LEGO® Friends Dom rodzinny Olly’ego i Paisley to zabawka konstrukcyjna do odgrywania ról.

posiada pięć minilaleczek, mikrolaleczkę i dwie figurki zwierząt.Na siedmiolatków i starsze dzieci czeka sporo frajdy podczas zabawy zestawem LEGO® Friends Dom rodzinny Olly’ego i Paisley (42620). Pakiet z domami postaci pozwala dzieciom odkrywać przyjaźń między sąsiadami Ollym i Paisley.

W zestawie jest pięć minilaleczek, mikrolaleczka, dwie figurki zwierząt domowych i akcesoria. Zestaw z domami mieści dwupiętrowe domy Olly'ego i Paisley i domek na drzewie, który znajduje się między nimi.

W domu Olly’ego jest przytulny salon z akcesoriami do serwowania podwieczorku i łazienka na parterze. W pokoju Olly'ego jest legowisko kota i miska na karmę, a także stolik nocny i seria projektów modowych Olly'ego.

W domu Paisley znajduje się rodzinna kuchnia ze stołem, kuchenką i lodówką z akcesoriami spożywczymi. Na piętrze jest sypialnia, którą Paisley dzieli ze swoją młodszą siostrą. Tutaj trzyma gitarę i zdjęcia przyjaciół.

Ten zestaw to kreatywny pomysł na prezent dla dzieci, które uwielbiają zabawę w rodzinę i odgrywanie ról.• komplet z domami rodzinnymi postaci — zestaw LEGO® Friends Dom rodzinny Olly’ego i Paisley zapewnia mnóstwo godzin kreatywnej zabawy dzieciom w wieku od siedmiu lat, które uwielbiają produkować lub bawić się w dom i rodzinę• Dwa domy i domek na drzewie — ten zestaw gromadzi dwa dwupiętrowe domy z mnóstwem detali wewnątrz i na zewnątrz, a także domek na drzewie, w którym postacie mogą spędzać wolny czas• Osiem postaci LEGO® Friends — w pakiecie jest pięć minilaleczek, mikrolaleczka, dwie figurki zwierząt i dużo akcesoriów, które inspirują do odgrywania historii o przyjaźni• pakiet do odgrywania ról z mnóstwem akcesoriów — w komplecie znajdują się akcesoria, które inspirują do odgrywania najróżniejszych historii o relacjach rodzinnych i sąsiedzkich, w tym gitara, rysunki oraz kuchnia lub jadalnia• Zabawka dla dzieci, które uwielbiają odgrywanie ról — ten komplet LEGO® Friends to kreatywny pomysł na prezent dla dzieci w wieku od siedmiu lat• Pomoc w budowaniu — odkryj intuicyjne instrukcje budowania dzięki aplikacji LEGO® Builder, w której można rozszerzać i obracać modele w 3D, śledzić postępy i zapisywać zestawy, jednocześnie rozwijając świeże umiejętności• Wymyślanie historii o przyjaźni — zobacz inne zestawy z linii LEGO® Friends, w których dzieci mogą nawiązywać przyjaźnie i odkrywać ekscytujące miejsca, odgrywając scenki z prawdziwego życia• rozmiary — ten 1126-elementowy pakiet ma 19 cm wysokości, 46 cm szerokości i 23 cm głębokości