LEGO 60415 City Pościg radiowozu za muscle carem (5702017583679) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem LEGO 60415 City Pościg radiowozu za muscle carem (5702017583679) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 69.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
LEGO 60415 City Pościg radiowozu za muscle carem
69.99
Avans.pl
-3%
LEGO 60415 City Pościg radiowozu za muscle carem
69.99
Media Expert
-3%
LEGO 60415 City Pościg radiowozu za muscle carem
69.99
ELECTRO.pl
LEGO City Pościg radiowozu za muscle carem 60415
71.93
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:LEGO
Kategoria:Klocki dla dzieci
Liczba elementów 213
Grupa wiekowa 6+

Opis

Złodziejaszek uciekł z więzienia! Wskakuj do kokpitu fajnego radiowozu pościgowego i ruszaj w pogoń za jednym z najmocniej poszukiwanych złoczyńców w LEGO® City. Ta maszyna jest zaopatrzona w wielki tylny spojler, fajne felgi i gładkie, niskoprofilowe opony zapewniające dopełniającą prędkość i przyczepność.

Pokonuj zakręty i wykonuj epickie drifty, by dopaść złoczyńcę pędzącego muscle carem! W LEGO City czeka na Ciebie niesamowita akcja!zestaw z samochodem do odgrywania policyjnego pościgu w LEGO® City!Fajny komplet z pojazdami LEGO® City dla dzieci w wieku od sześciu lat obejmuje radiowóz pościgowy i muscle car do odgrywania epickich pościgów z minifigurkami policjanta i złoczyńcy.Przeżyj niesamowitą zabawę i emocje dzięki temu zestawowi z samochodem policyjnym dla dzieci w wieku od sześciu lat.

zestaw LEGO® City Pościg radiowozu za muscle carem (60415) dla chłopców i dziewczynek zawiera fajny radiowóz pościgowy i pojazd uciekiniera oraz minifigurki policjanta i złoczyńcy, które umożliwiają zabawę w odgrywanie ról i opowiadanie historii.

Ten zestaw z policyjnym pojazdem mieści ilustrowane instrukcje budowania, a także szczegółowe instrukcje w aplikacji LEGO Builder. Dzięki temu instynktownemu narzędziu młodzi konstruktorzy mogą w trakcie budowania wizualizować modele w 3D.

Aplikacja zezwala na im w dodatku śledzenie postępów, a także przeglądanie i zapisywanie wirtualnych zestawów. Twoje City nie zna granic! Zestawy LEGO City to wspaniały upominek dla każdego dziecka, które uwielbia odgrywanie ról.

Bogate w funkcje budynki, realistyczne pojazdy i inspirujące postacie pozwalają dzieciom odkrywać otaczający je świat poprzez historie i scenariusze ukazujące życie w zabawny i ekscytujący sposób.• Zabawkowy radiowóz do odgrywania pościgów — LEGO® City Pościg radiowozu za muscle carem zapewnia emocjonujące pościgi dzieciom w wieku od sześciu lat• Zawartość pudełka — w zestawie jest wszystko, czego dzieci potrzebują do zbudowania radiowozu pościgowego i samochodu rodzaju muscle car i minifigurki policjanta i złoczyńcy do zabawy w odgrywanie ról• Zabawka dla dzieci, które uwielbiają odgrywać role — usadź minifigurki policjanta i złodziejaszka w pojazdach, by wkroczyć do świata kreatywnej zabawy i opowiadania historii• posiada plakat z listem gończym — za zgodą osoby dorosłej dzieci mogą zeskanować kod QR znajdujący się w instrukcji budowania albo na pudełku, by obejrzeć zabawny film z policjantami z LEGO® City• Gratka LEGO® dla fanów policyjnych zabawek — podaruj ten komplet LEGO City z radiowozem jako prezent świąteczny lub z innej okazji chłopcom i dziewczynkom w wieku od sześciu lat• Zabawa bez ograniczeń — podaruj dzieciom więcej zabawy i przygód, łącząc ten zestaw z innymi zestawami z linii LEGO® City (sprzedawanymi osobno)• Zestawy LEGO® City — LEGO City to miejsce, gdzie dzieci mogą puścić wodze fantazji dzięki budowlom, pojazdom i mieszkańcom, którzy motywują do budowania, tworzenia, odkrywania i zabawy• wymiary — zestaw z 213 elementami obejmuje zabawkowy radiowóz, który ma 4 cm wysokości, 14 cm długości i 5 cm szerokości