75307 kalendarz adwentowy lego star wars marki Lego promocja 2023

Cena215.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Allegro.pl

Parametry

Producent:Lego
Kategoria:Klocki dla dzieci
Grupa wiekowa 6+
Bohater Star Wars

Opis

Pozwól fanom serialu „Star Wars: Mandalorian" rozpocząć odliczanie do świąt Bożego Narodzenia w 2021 r. I codziennie radować się nieprzewidziankami dzięki kalendarzowi adwentowemu LEGO® Star Wars™ (75307). Za 24 drzwiczkami kryją się minifigurki i figurki LEGO, pojazdy do zbudowania, broń albo akcesoria inspirowane drugim sezonem serialu.

Minimodele, które dają dużo zabawy
W kalendarzu adwentowym jest siedem postaci LEGO (minifigurek, figurek i droidów): ubrani w świąteczne stroje Mandalorianin i Dziecko (Grogu), pieszczotliwie zwane dodatkowo niewiele znaczącym Yodą oraz zwiadowca szturmowców, szturmowiec, tuskeński rabuś, IG-11, a także droid przesłuchujący IT-O. Dzieci będą na dodatek zachwycone możliwością zbudowania minimodeli Brzeszczota, myśliwca TIE, śnieżnej balisty Tuskenów, celów szkoleniowych i latającego poduszkowca Dziecka.

Kreatywna zabawa
Grupa LEGO już od 1999 roku stwarza modele statków kosmicznych, pojazdów, miejsc i postaci z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Zabawki konstrukcyjne LEGO Star Wars są szczególnie popularne i rewelacyjnie sprawdzają się w roli prezentów gwiazdkowych dla kreatywnych dzieci i zwolenników w każdym wieku.

  • Poczuj przedświąteczną ekscytację dzięki kalendarzowi adwentowemu LEGO® Star Wars™ na 2021 rok (75307). W zestawie wyszukasz postacie, pojazdy, broń i akcesoria z drugiego sezonu serialu „Star Wars: Mandalorian".
  • zestaw mieści siedem postaci LEGO® Star Wars™, m.in. Ubranych w świąteczne stroje Mandalorianina i Dziecko (Grogu), pieszczotliwie zwane także śladowym Yodą i tuskeńskiego rabusia, IG-11 i droida przesłuchującego IT-O.
  • Wśród 11 minimodeli pojazdów znajdują się: Brzeszczot, myśliwiec Riota Mara, transporter szturmowców Imperium, X-wing, myśliwiec TIE, imperialny lekki krążownik, statek kosmiczny Boby Fetta i latający poduszkowiec Dziecka.
  • Inne minimodele wchodzące w skład zestawu to ciężki blaster śnieżny E-Web, cele szkoleniowe, stojak na broń tuskeńskiego rabusia, śnieżna balista, imperialny stojak na broń i stojak na broń Mandalorian.
  • Ta niesamowita, licząca 335 składników zabawka konstrukcyjna to najkorzystniejszy prezent świąteczny dla dzieci od szóstego roku życia. Postacie i minimodele pasują do innych zestawów LEGO® Star Wars™, dając jeszcze więcej możliwości kreatywnej zabawy.
  • Kalendarz adwentowy LEGO® Star Wars™ to nie tylko pełne emocji oczekiwanie na otwarcie drzwiczek i zabawa pełna przygód — jest również kolorową świąteczną ozdobą każdego pomieszczenia.
  • Wśród zestawów LEGO® Star Wars™ wynajdzie się coś dla wielbicieli w każdym wieku — nieważne, czy wolą odtwarzać niesamowite sceny z filmów, wymyślać własne historie, czy też po prostu wytwarzać realistyczne modele, którymi można się później pochwalić.
  • komponenty LEGO® spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu konkretnie się trzymają i pozwalają tworzyć potężne modele — i tak jest od 1958 roku.
  • Klocki i komponenty LEGO® są testowane na niemal każdy realny sposób, by można było mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.