Lego 75384 star wars karmazynowy jastrząb (5702017584409) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 7 sklepów z produktem Lego 75384 star wars karmazynowy jastrząb (5702017584409) oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 169.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-32%
LEGO 75384 Star Wars Karmazynowy Jastrząb
169.99
Media Expert
Lego 75384 Star Wars Karmazynowy Jastrząb
179.90
Allegro.pl
LEGO Star Wars Karmazynowy Jastrząb 75384
198.60
TaniaKsiazka.pl
LEGO Klocki Star Wars 75384 Karmazynowy Jastrząb
212.53
Urwis.pl
Klocki Star Wars 75384 Karmazynowy Jastrząb
237.60
GEBE
LEGO 75384 Star Wars Karmazynowy Jastrząb
249.99
Avans.pl
LEGO 75384 Star Wars Karmazynowy Jastrząb
249.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:LEGO
Kategoria:Klocki dla dzieci
Liczba elementów 136
Grupa wiekowa 4+

Opis

Połącz siły z Nash Durango, Nubsem i RJ-83 z serialu Star Wars: Young Jedi Adventures! Użyj klucza Nash, by przygotować Karmazynowego Jastrzębia i rozpocznij kolejną misję. Wskocz do kokpitu i poleć na inną planetę.

Po wylądowaniu wyładuj ścigacz ze statku i rozpocznij eksplorację. Może choćby wynajdziesz ukryty skarb!zestaw startowy z dwoma pojazdami z Gwiezdnych Wojen™dzięki temu zestawowi LEGO® Star Wars™ ze statkiem Karmazynowy Jastrząb dzieci uczą się stwarzać i odgrywać sceny z serialu Star Wars: Young Jedi Adventures.Zapoznaj przedszkolaków w wieku od czterech lat z uniwersum LEGO® Star Wars™ dzięki czemuzestawowi startowemu ze statkiem Karmazynowy Jastrząb z serialuStar Wars: Young Jedi Adventures.

zawiera on bazę klocka startowego, dzięki której mali budowniczowie zyskają pewność siebie w budowaniu. Na pokładzie są trzy miejsca dla minifigurek LEGO Star Wars (Nash Durango i Nubs i figurka droida RJ-83 LEGO) w kokpicie.

pakiet obejmuje również ścigacz z Gwiezdnych Wojen do zbudowania,który zmieści się w statku kosmicznym, a także niewiele znaczący rynek do kreatywnej zabawy.Proste obrazkowe instrukcje są nadzwyczajne dla dzieci, które dopiero uczą się czytać.

dopełniającą cyfrową zabawę zapewnia aplikacja LEGO Builder z intuicyjnymi narzędziami do rozszerzania i obracania, które pozwalają dzieciom wizualizować budowany model (no, może z małą pomocą dorosłych albo starszego rodzeństwa).wyśmienity prezent LEGO dla fanów serialu Star Wars: Young Jedi Adventures— ten kolekcjonerski model można zbratać z zestawem Świątynia Jedi™ na Tenoo (75358 — sprzedawany osobno).Product Bullets• Statek Karmazynowy Jastrząb i ścigacz — dzięki temu zestawowi startowemu maluchy mogą szybko zbudować pojazdy z kolekcji Star Wars™ i odgrywać historie jako bohaterowie serialu Star Wars: Young Jedi Adventures• 3 postacie LEGO® Star Wars™ — minifigurka LEGO Nash Durango z kluczem, minifigurka LEGO Nubsa z mieczem świetlnym i figurka LEGO droida RJ-83, którą można przyczepić do pleców Nash• Proste budowanie — Karmazynowy Jastrząb mieści klocek startowy usprawniający budowanie oraz kokpit z miejscem dla wszelkich trzech postaci.

Z tyłu statku zmieści się także ścigacz• Łącz i baw się — ten pakiet, który można dopasować ze Świątynią Jedi™ na Tenoo (75358 — pakiet sprzedawany osobno), mieści znikomy rynek z grillem i jedzeniem, które inspirują do kreatywnej zabawy• Pomysł na podarek dla młodych fanów Star Wars: Young Jedi Adventures — podaruj ten 136-elementowy pakiet LEGO® Star Wars™ jako niespodziewankę lub podarek urodzinowy dzieciom w wieku od czterech lat• atrakcyjna zabawa wzmacniająca rodzinne więzi — w pudełku są osobne, szczegółowe instrukcje obrazkowe dla każdego modelu.

wyszukasz je także w aplikacji LEGO® Builder, w której znajdują się cyfrowe narzędzia do wyświetlania modelu i nie tylko• Coś dla czterolatków i starszych dzieci — zestawy konstrukcyjne LEGO® Star Wars™ 4+ to dla dzieci atrakcyjne wprowadzenie do świata Gwiezdnych Wojen.

w trakcie zabawy maluchy nauczą się stwarzać i rozwiną swoją kreatywność• Kompaktowy pakiet do zabawy w podróży — statek kosmiczny Star Wars™ Karmazynowy Jastrząb ma 6 cm wysokości, 18 cm długości i 19 cm szerokości