LEGO 76951 Jurassic World Transport pyroraptora i dilofozaura, 76951 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem LEGO 76951 Jurassic World Transport pyroraptora i dilofozaura, 76951 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 192.25 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
LEGO Jurassic World Transport pyroraptora i dilofozaura 76951
192.25
Bee.pl
LEGO Klocki Jurassic World 76951 Transport pyroraptora i dilofozaura
198.52
Urwis.pl
Klocki Jurassic World 76951 Transport pyroraptora i dilofozaura LEGO
201.45
GEBE

Parametry

Producent:Lego
Kategoria:Klocki dla dzieci
Grupa wiekowa 7+

Opis

LEGO® Jurassic World Transport piraptora i dilofozaura Dzieci mogą wcielić się w znane z filmu „Jurassic World Dominion" postacie i śledzić dinozaury samochodem terenowym dzięki ekscytującemu zestawowi Transport pyroraptora i dilofozaura (76951).

Terenówka ma miejsce dla dwóch minifigurek, zdejmowany lokalizator dinozaurów i odczepianą przyczepę z otwieraną klatką, w której posiada się figurka dinozaura. W zestawie są także trzy minifigurki LEGO®: Ian Malcolm, dr Ellie Sattler i strażnik z bronią ze środkiem usypiającym.

Figurki pyroraptora i dilofozaura zachęcają do opowiadania kreatywnych historii. NAJWAŻNIEJSZE parametry ilość sztuk: 254 Zalecany wiek: 7+ Długość pudełka (mm): 282 Szerokość pudełka (mm): 262 Wysokość pudełka (mm): 59 Waga opakowania (kg): 0,438 komplet z dinozaurami nakłania do przygód Ekscytujący zestaw inspirowany filmem „Jurassic World Dominion" pozwoli dzieciom śledzić i chwytać dinozaury.

Radość budowania, całe godziny zabawy i akcji Ten 254-częściowy pakiet posiada 2 dinozaury, terenówkę z przyczepą do zbudowania, a także 3 minifigurki. Fajne funkcje terenówki Lokalizator dinozaurów i odłączana przyczepa z klatką.

Piroraptor i dilofozaur W klatce jest miejsce na jednego dinozaura. 3 minifigurki do zabawy Ian Malcolm, dr Ellie Sattler i strażnik. Zachęć dzieci do kreatywności Ta zabawka z klocków pomaga dzieciom rozwijać wyobraźnię i umiejętności opowiadania, a przy tym fajnie się bawić.

W sam raz dla dzieci w wieku od 7 lat Ten pakiet to znakomity upominek dla młodych zwolenników filmu „Jurassic World: Dominion", którzy lubią zabawkowe pojazdy i dinozaury. Najwyższa jakość Ten komplet konstrukcyjny będzie niezwykłym prezentem dla szanujących świeże trendy dzieci w wieku od siedmiu lat, które chcą zachwycić znajomych.

W komplecie są proste instrukcje, więc nawet początkujący konstruktorzy LEGO poczują się pewnie w trakcie składania modelu. Zabawa dla każdego W ofercie LEGO Jurassic World fani w każdym wieku znajdą zabawki konstrukcyjne w sam raz dla siebie — bez względu na to, czy wolą odtwarzać sławne sceny, scalać zestawy, aby zabawa była jeszcze lepsza, czy także po prostu wytwarzać imponujące modele, którymi można się później pochwalić.

Samochód terenowy i dwie figurki dinozaurów — składanie zestawu Transport pyroraptora i dilofozaura (76951) to dla dzieci okazja do przeżycia ekscytujących przygód podczas zabawy Trzy minifigurki i dwa zabawkowe dinozaury — Ian Malcolm, dr Ellie Sattler i strażnik i figurki pyroraptora i dilofozaura do odgrywania scen z filmu „Jurassic World Dominion" części namawiające do zabawy — samochód terenowy ma miejsce dla dwóch minifigurek, zdejmowany lokalizator dinozaurów i odczepianą przyczepę z otwieraną klatką dla figurki dinozaura niebanalny model dla dzieci w wieku od siedmiu lat — podaruj tę wysokiej jakości zabawkę konstrukcyjną na urodziny, pod choinkę lub bez okazji dzieciom lubiącym świeże trendy.

Można się nią bawić samodzielnie lub w obszerniejszym gronie Zbuduj i połącz — terenówka ma ok. 7 cm wysokości, 15 cm długości i 8 cm szerokości, a cały zestaw można złączyć z innymi zabawkami konstrukcyjnymi LEGO® Jurassic World, żeby zabawa była jeszcze lepsza Szczegółowe instrukcje — dzięki załączonym instrukcjom z obrazkami nawet nowicjusze LEGO® będą się czuć pewnie podczas składania modelu z 279 klocków, a kreatywne budowanie przyniesie konstruktorom radość seria LEGO® Jurassic World — dzieci i dorośli fani mogą odgrywać znane sceny, wymyślać oryginalne historie albo po prostu eksponować pełne autentycznych detali modele Wysoka jakość — komponenty LEGO® spełniają oczekiwania najwyższych standardów branżowych, prosto się łączą i mocno trzymają, co pozwala wytwarzać konkretne modele Bezpieczeństwo najczęściej — klocki i elementy LEGO® są testowane na wszelkie osiągalne sposoby i starannie sprawdzane, dzięki temu mamy pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa