LEGO 76963 Jurassic World Centrum ratunkowe dla małych dinozaurów promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem LEGO 76963 Jurassic World Centrum ratunkowe dla małych dinozaurów oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 149.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-14%
LEGO 76963 Jurassic World Centrum ratunkowe dla małych dinozaurów
149.99
Avans.pl
-14%
LEGO 76963 Jurassic World Centrum ratunkowe dla małych dinozaurów
149.99
Media Expert
-14%
LEGO 76963 Jurassic World Centrum ratunkowe dla małych dinozaurów
149.99
ELECTRO.pl
LEGO Jurassic World Centrum ratunkowe dla małych dinozaurów 76963
155.79
TaniaKsiazka.pl
LEGO Klocki Jurassic World 76963 Centrum ratunkowe dla małych dinozaurów
161.51
Urwis.pl
Klocki Jurassic World 76963 Centrum ratunkowe dla małych dinozaurów
175.20
GEBE

Parametry

Producent:LEGO
Kategoria:Klocki dla dzieci
Liczba elementów 139
Grupa wiekowa 4+

Opis

Pomóż Dariusowi i Sammy karmić i opiekować się dinozaurami w centrum ratunkowym. Podjedź terenówką do centrum i rozładuj skrzynię. Ustaw jedzenie obok szopy,znikome dinozaury mogły je znaleźć. O nie — ten obszerny pteranodon właśnie ukradł rybę!

Popatrz, jak młode jedzą i bawią się. Spójrz to świeże jajko! Wkrótce na świat przyjdzie nowy mały dinozaur.• zestaw LEGO® Jurassic World z dinozaurami dla dzieciZainspiruj młodych miłośników dinozaurów zestawem LEGO® Jurassic World, który mieści pięć realistycznych figurek dinozaurów, dwie minifigurki i pojazd z napędem na cztery koła.Mali fani w wieku od czterech lat mogą opiekować się drobnymi dinozaurami i bawić się z nimi, równocześnie ucząc się budowania, dzięki zestawowi LEGO® Jurassic World Centrum ratunkowe dla niedużych dinozaurów (76963).

Obejmuje on terenówkę i obszar badawczy ze ścianą jaskini, oba modele z klockiem startowym i miejsce do karmienia. Dwie minifigurki, figurki drobnego ankylozaura, triceratopsa i welociraptora, a także niepokaźny welociraptor i dorosły pteranodon powodują, że dzieci od razu mogą zacząć zabawę.

Obrazkowe instrukcje w tym pakiecie są wyśmienite dla dzieci, które dopiero uczą się czytać. Dopełniającą cyfrową zabawę gwarantuje aplikacja LEGO Builder z instynktownymi narzędziami do powiększania i obracania, które pozwalają dzieciom wizualizować budowany model.

Zestawy LEGO Jurassic World 4+ wprowadzają najmłodszych w świat ulubionych postaci z filmów i seriali, i nadzwyczajnie nadają się na podarunek. W zestawie znajdują się specjalnie zaprojektowane klocki startowe, dzięki którym nawet początkujący konstruktorzy mogą tworzyć pojazdy, budynki i nie tylko przy odrobinie pomocy starszego rodzeństwa albo osoby dorosłej.• znikome dinozaury dla dzieci — zapoznaj chłopców i dziewczynki w wieku od czterech lat z zestawami LEGO® Jurassic World dzięki centrum ratunkowemu dla dinozaurów, by zainspirować ich do rozwijającej zabawy i działania• Centrum badawcze — pięć figurek dinozaurów: nieduży ankylozaur, triceratops i welociraptor, mały welociraptor i dorosły pteranodon, a także minifigurki Dariusa i Sammy• niemało funkcji — zestaw mieści zbudowaną z klocków terenówkę z napędem na cztery koła, miejsce do karmienia ze ścianą szopy i obszar badawczy z panelami słonecznymi, ścianą jaskini i stanowiskiem komputerowym• Zabawki dla młodych konstruktorów — dzieci mogą uczyć się budowania, równocześnie rozwijając umiejętności kreatywnego opowiadania historii, bawiąc się w opiekę nad dinozaurami, bronienie centrum i prowadzenie badań• prezent na specjalną okazję — zestaw dla minimalnych miłośników dinozaurów, którzy kochają przygody lub wcielanie się w bohaterów.

To wyśmienity podarunek urodzinowy lub świąteczny, który zainspiruje do zabawy w Parku Jurajskim• Drukowane i cyfrowe instrukcje — szczegółowe ilustrowane instrukcje odszukasz w opakowaniu i w aplikacji LEGO Builder, która pozwala na przybliżanie i obracanie powstającego modelu• Zabawa, która rozwija kreatywność — zestawy konstrukcyjne LEGO® Jurassic World 4+ nadają się na pierwsze zabawki z dinozaurami.

Bawiąc się nimi, dzieci uczą się budowania i rozwijają wyobraźnię• Buduj i baw się — ten 139-elementowy komplet posiada obszar badawczy, który ma 12 cm wysokości, 10 cm szerokości i 12 cm głębokości