Lego city łazik księżycowy 60348 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Lego city łazik księżycowy 60348 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 105.75 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
Klocki LEGO City Łazik księżycowy 60348
105.75
Maxelektro.pl
LEGO 60348 City Łazik księżycowy
119.99
Media Expert
LEGO 60348 City Łazik księżycowy
119.99
Avans.pl
LEGO 60348 City Łazik księżycowy
119.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Lego
Kategoria:Klocki dla dzieci
Grupa wiekowa 6+

Opis

LEGO® City Łazik księżycowy Młodym wielbicielom podróży kosmicznych spodoba się inspirowany pracą NASA zestaw LEGO® City Łazik księżycowy (60348). Łazik ma 12 kół i można nim kierować w każdą stronę. Ma też dwa wysięgniki badawcze, a w jego środku zmieszczą się trzy minifigurki astronautów.

Zabawę urozmaica również fragment Księżyca z meteorytem. Pakiet można połączyć z innymi kosmicznymi zestawami LEGO City, żeby przeżywać kolejne międzygwiezdne przygody. NAJWAŻNIEJSZE cechy ilość sztuk: 275 Zalecany wiek: 6+ Długość pudełka (mm): 282 Szerokość pudełka (mm): 262 Wysokość pudełka (mm): 59 Waga opakowania (kg): 0,46 Kosmiczny zestaw dla dzieci w wieku od lat 6 Inspirowany pojazdami NASA łazik księżycowy z mnóstwem realistycznych funkcji zaprasza do ekscytującej kosmicznej zabawy.

wykonany dla początkujących astronautów Ten 275-częściowy pakiet posiada szczegółowo ukazany pojazd księżycowy i scenerię krateru i 3 minifigurki astronautów. Niesamowity realizm! Łazik księżycowy ma realistyczne detale pojazdów NASA.

Zwinny łazik Można jechać po przekątnej, na boki albo skręcić w miejscu. Badacze meteorów W zestawie krater meteorytowy. Rozwijamy kreatywność dzieci zestaw zawiera drukowane i cyfrowe instrukcje, które pomagają dzieciom nabierać pewności siebie i rozwijać umiejętności.

Zabawka konstrukcyjna LEGO dla dzieci od 6 lat Do tego zestawu załączone są szczegółowe instrukcje budowania z ilustracjami, a także cyfrowy przewodnik po budowaniu przystępny w darmowej aplikacji Instrukcje budowania LEGO na smartfony i tablety.

Ten instynktowny przewodnik proponuje funkcje rozszerzania i obracania, dzięki którym dzieci mogą obejrzeć powstający model z każdej strony. Witaj we wszechświecie wyobraźni W kosmicznych zestawach LEGO City wynajdziesz szczegółowe modele inspirowane prawdziwymi maszynami, pojazdami i rakietami NASA i minifigurki astronautów inspirujące do pomysłowej, luźnej zabawy opartej na rzeczywistych misjach kosmicznych.

Zabawka inspirowana pracą NASA dla sześciolatków i starszych dzieci — komplet do budowania i zabawy LEGO® City Łazik księżycowy (60348) odkryje przed dziećmi nowe horyzonty kreatywności Zawartość opakowania — we wnętrzu jest wszystko, czego dzieci potrzebują do zbudowania wypełnionego funkcjami łazika księżycowego i fragmentu Księżyca, na który spadł meteoryt, a do tego trzy minifigurki astronautów Zabawka konstrukcyjna do pomysłowej zabawy — łazik księżycowy ma 12 kół i można nim kierowaćw każdą stronę oraz używać wielu innych funkcji opartych na działaniu prawdziwego łazika perfekcyjny podarunek z dowolnej okazji — model LEGO® City Łazik księżycowy będzie znakomitym prezentem urodzinowym, świątecznym i z każdej innej okazji dla sześciolatków i starszych dzieci Frajda w każdym miejscu — po zbudowaniu łazik księżycowy ma ok.

10 cm wysokości, 14 cm długości i 10 cm szerokości, więc dzieci mogą za każdym razem posiadać go przy sobie W pakiecie akcesoria dla minifigurek LEGO® — komplet z łazikiem księżycowym mieści fajne akcesoria do pomysłowej zabawy, takie jak piła, łopata, skaner planetarny i hełmy Drukowane i cyfrowe instrukcje — w zestawie jest ilustrowana broszura z instrukcjami budowania, a także cyfrowy przewodnik po budowaniu dostępny w aplikacji Instrukcje budowania LEGO® Zabawa inspirowana rzeczywistością — kosmiczne zestawy LEGO® City inspirowane prawdziwymi maszynami, pojazdami i rakietami NASA zachęcają dzieci do swobodnej zabawy odzwierciedlającej zdarzenia z prawdziwego życia pewność jakości — wszystkie komponenty LEGO® spełniają wymagające standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite i za każdym razem do siebie pasują, a budowanie z nich jest przyjemnością — i tak jest niezmiennie od 1958 roku Bezpieczeństwo przeważnie — części LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na niemało innych sposobów.

dzięki temu można posiadać pewność, iż spełniają minimalistyczne światowe standardy bezpieczeństwa