60223 TRANSPORTER KOMBAJNU (Harvester Transport) KLOCKI LEGO CITY wyprzedaż promocja 2020

Cena169.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Klockowo.pl

Parametry

Producent:Lego
Kategoria:Klocki dla dzieci
Kod Producenta 60223

Opis

Klocki City Transporter kombajnuPomóż rolnikowi z miasta LEGO City zająć się polem w komplecie 60223 Transporter kombajnu. Ta wytrzymała maszyna transportowa ma otwieraną kabinę z miejscem dla minifigurki i hak na przyczepę.

Do kompletu jest przyczepa płaska z uchwytami na głowicę kombajnu i dwiema opuszczanymi rampami. Ten fantastyczny zestaw rolniczy zawiera także kombajn zbudowany z białych, żółtych i zielonych klocków.

Ma on otwieraną kabinę z miejscem dla minifigurki, zdejmowaną głowicę i przegubowy dozownik ślimakowy z tyłu. Do tego w komplecie są dwie minifigurki LEGO i figurka stracha na wróble do zbudowania. W komplecie dwie minifigurki LEGO City: rolnik i kierowca ciężarówki, a także strach na wróble do zbudowania.

obszerny transporter kombajnu ma otwieraną kabinę z miejscem dla minifigurki, dwie rury wydechowe i hak na przyczepę, a także przyczepę z uchwytami na głowicę kombajnu, łącznikiem utrzymującym maszynę na miejscu i dwiema opuszczanymi rampami.

W zestawie jest też kombajn z otwieraną kabiną z miejscem dla minifigurki, zdejmowaną głowicą, przegubowym dozownikiem ślimakowym z tyłu oraz łącznikiem do zaczepienia na przyczepie. Akcesoria: kubek i widły.

Odczep przyczepę od ciężarówki i opuść rampy, aby rozładować kombajn. Zdejmij głowicę z przodu kombajnu i umieść ją na przyczepie. Zabezpiecz dozownik ślimakowy i zablokuj kombajn na przyczepie. Podnieś rampy, zaczep przyczepę o hak ciężarówki i jedź w trasę.

Transportowiec kombajnu ma ok. 8 cm wysokości, 31 cm długości i 7 cm szerokości. Kombajn ma ok. 8 cm wysokości, 17 cm długości i 10 cm szerokości. Strach na wróble ma ok. 5 cm wysokości.ilość elementów: 358Wiek: 5+