Lego CITY Wyzwanie kaskaderskie: przewracanie 60341 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 7 sklepów z produktem Lego CITY Wyzwanie kaskaderskie: przewracanie 60341 oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 55.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-24%
LEGO City, Wyzwanie kaskaderskie: przewracanie, 60341
55.99
Empik
LEGO City Wyzwanie kaskaderskie: przewracanie 60341
57.96
Avans.pl
LEGO Klocki City 60341 Wyzwanie kaskaderskie: przewracanie
64.24
Urwis.pl
lego city wyzwanie kaskaderskie: przewracanie 60341
65.44
Bee.pl
City - Wyzwanie kaskaderskie: przewracanie 60341 Klocki LEGO
69.99
MediaMarkt.pl
60341 WYZWANIE KASKADERSKIE PRZEWRACANIE (The Knockdown Stunt Challenge) KLOCKI LEGO CITY
72.00
Klockowo.pl
LEGO City 60341 Wyzwanie kaskaderskie: przewracanie
73.30
Sferis.pl

Parametry

Producent:Lego
Kategoria:Klocki dla dzieci
Grupa wiekowa 5+
Kod Producenta 60341

Opis

LEGO® City Wyzwanie kaskaderskie: przewracanie Dzieciom, które lubią współzawodnictwo, spodoba się komplet LEGO® City Wyzwanie kaskaderskie: przewracanie (60341) ze świecącymi w ciemności elementami. Dzieci mogą uruchomić motocykl napędzany kołem zamachowym, aby trafić w kolumnę i wygrać nagrodę.

Dwie modne postacie z serialu telewizyjnego LEGO City powodują, że zabawa jest jeszcze wspanialsza, a ponadto zestaw można połączyć z innymi zabawkami z kolekcji LEGO City Stuntz. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty liczba sztuk: 117 Zalecany wiek: 5+ Długość pudełka (mm): 191 Szerokość pudełka (mm): 262 Wysokość pudełka (mm): 61 Waga opakowania (kg): 0,349 Realistyczny pakiet kaskaderski dla dzieci Przygotuj epickie pokazy kaskaderskie i zawody dzięki czemu zestawowi LEGO® City Wyzwanie kaskaderskie: przewracanie.

pakiet do zabawy i nauki Dzieci mogą wziąć udział w wydarzeniach dzięki inspirującym zabawkom, które rozwijają ich kreatywność poprzez zabawę. Motocykl z kołem zamachowym Koło zamachowe pozwala wykonać akrobacje na motocyklu.

rozszerz trudność dostosuj tor, żeby rozwinąć umiejętności! Wyzwanie kaskaderskie Zawodnicy uderzają w kolumny, aby „strącić" nagrody! Więcej zestawów do zebrania i połączenia Sprzedawane oddzielnie zestawy LEGO® City Stuntz można łączyć, żeby kaskaderska zabawa była jeszcze lepsza!

Odgrywanie ról inspirujących postaci komplet zawiera minifigurki z serialu LEGO® City Adventures, Galaktyczną Poppy Starr i Harla Hubbsa. Zabawa w budowanie dla dzieci w wieku od 5 lat komplet LEGO City Stuntz proste instrukcje z obrazkami, dzięki którym dzieci mogą samodzielnie złożyć własną zabawkę LEGO albo zaprosić do zabawy w budowanie przyjaciół i członków rodziny.

Fajne zabawki dla dzieci Z zestawami LEGO City dzieci znajdą się w samym środku akcji, a imponujące pojazdy, szczegółowe budowle i niebanalne postacie inspirują do pomysłowego i swobodnego odgrywania ról.

Zabawa w kaskaderów dla pięciolatków i starszych dzieci — przygotuj się na genialne pokazy i konkursy kaskaderskie w pakiecie LEGO® City Wyzwanie kaskaderskie: przewracanie (60341) z dwiema minifigurkami z serialu telewizyjnego LEGO City Zawartość opakowania — we wnętrzu jest wszystko, czego dzieci potrzebują do zbudowania modelu Wyzwanie kaskaderskie: przewracanie,, a także motocykl kaskaderski i minifigurki z serialu LEGO® City Adventures: Galaktyczna Poppy Starr i Harl Hubbs Świecące w ciemności komponenty i ciekawe funkcje — dzieci mogą uruchomić motocykl kaskaderski i puścić go, by trafić w zawieszone pręty i „strącić" nagrodę upominek z dowolnej okazji — zestaw LEGO® City Stuntz będzie wspaniałym prezentem na urodziny, pod choinkę i z każdej innej okazji dla pięcioletnich i starszych zwolenników serialu telewizyjnego LEGO City Adventures rozmiary — model Wyzwanie kaskaderskie: przewracanie ma ok.

24 cm wysokości, 20 cm szerokości i 14 cm głębokości W zestawie fajne akcesoria LEGO® — minifigurki mają takie akcesoria, jak zabawkowy skorpion, puchar, śrubokręt i mikrofon Zabawa w budowanie dla dzieci od 5 lat — do tej zabawki LEGO® City Stuntz dołączona jest broszura z przejrzystymi instrukcjami budowania Zabawki rozwijające kreatywność — z zestawami LEGO® City dzieci są w samym środku akcji, a budowle, pojazdy i postacie nakłaniają do kreatywnej rozrywki w świecie wyobraźni pewność jakości — wszystkie komponenty LEGO® spełniają wymagające standardy branżowe, dzięki temu są jednorodne i zawsze do siebie pasują, a budowanie z nich jest przyjemnością — i tak jest niezmiennie od 1958 roku Bezpieczeństwo przeważnie — części LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na dużo innych sposobów.

dzięki czemu można posiadać pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa