Lego DUPLO Dom rodzinny 10835 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lego DUPLO Dom rodzinny 10835 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 136.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-20%
LEGO DUPLO® 10835 Dom rodzinny
136.00
Mall.pl
10835 DOM RODZINNY (Family House) KLOCKI LEGO DUPLO
170.00
Klockowo.pl

Parametry

Producent:Lego
Kategoria:Klocki dla dzieci
Grupa wiekowa 2+
Kod Producenta 10835

Opis

pakiet Dom rodzinny to okazja, by odtworzyć codzienne sytuacje i czynności.
komplet Moje miasto LEGO DUPLO pozwala zbudować perfekcyjnie znane otoczenie i odgrywać w nim realistyczne scenki z udziałem nowoczesnych figurek DUPLO. Przystępny do zbudowania dom stwarza nieograniczone możliwości zabawy. Dzięki niemu maluchy mogą ćwiczyć różne czynności od porannego wstawania, przez przygotowanie i jedzenie posiłków, po mycie samochodu. Dla Ciebie będzie to okazja do obserwowania, jak dzięki trzem figurkom DUPLO i scenariuszom z codziennego życia dzieci rozwijają w sobie umiejętności wcielania się w rozmaite postacie. - W zestawie trzy figurki LEGO DUPLO: mama, tata i dziecko.
- gromadzi trzypoziomowy, modułowy dom z kuchnią, w której znajduje się otwierany piekarnik, łazienką, w której jest toaleta, umywalka i otwierana szafką z lustrem, sypialnią z łóżkami, pokojem dziecinnym z otwieranymi oknami w jaskółkach, jadalnią na tarasie dachowym, wewnętrznymi półkami, otwieranymi drzwiami i samochodem.
- W zestawie sąusprawniające wymyślanie historyjek klocki z rysunkami lustra, papieru toaletowego, budzika, piekarnika i misia.
- pakiet mieści akcesoria: garnek, talerz, bagietki, dzbanek, kubek, szczotkę i kwiaty.
- Współczesne postacie, akcesoria i dekorowane klocki pomogą niewielkim dzieciom utrwalić sposób realizowania przeróżnych domowych czynności i pozwolą odgrywać różne scenki z codziennego życia.
- Zabawny i nieskomplikowany do zbudowania dom rodzinny wspomaga rozwój zdolności budowania i tworzy dzieciom możliwości nieograniczonej zabawy.
- Modułowa struktura zestawu pozwala składać go i przerabiać na mnóstwo sposobów.
- Zabawa w pomoc przy myciu samochodu lub pieczeniu bagietek w piekarniku da maluchom niemało radości.
- Produkty LEGO DUPLO pozostały zaprojektowane tak, żeby były bezpieczne i stosowne dla znikomych rączek.
- zestaw optymalny dla dzieci w wieku 2-5 lat.
- wymiary domu: ok. 28 cm wysokości, 38 cm szerokości i 9 cm głębokości.
- rozmiary samochodu: ok. 4 cm wysokości, 9 cm długości i 6 cm szerokości.
- W serii Moje miasto wynajdziesz szereg produktów tworzących serię. Z ich pomocą dziecko nauczy się rutynowych czynności, które będzie wykonywać w doskonale znanej scenerii LEGO DUPLO.
EAN: 5902002056526
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 10835
Nr katalogowy: 10835
linia: DUPLO
producent: Moje miasto
oczekiwania wiekowe: od 24 miesięcy
Płeć: Dziewczynki i chłopcy
liczba elementów: 69
Pozostałe cechy: rozmiary opakowania: 11.8 x 35.4 x 37.8 cm