Lego DUPLO Pociąg towarowy 10875 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lego DUPLO Pociąg towarowy 10875 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 409.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
LEGO DUPLO® Town 10875 Pociąg towarowy
409.00
Mall.pl
Duplo pociąg towarowy
452.32
InBook.pl

Parametry

Producent:Lego
Kategoria:Klocki dla dzieci
Grupa wiekowa 2+
Dla kogo chłopiec
Kod Producenta 10875

Opis

komplet LEGO DUPLO Pociąg towarowy jest teraz jeszcze łatwiejszy w obsłudze, a Twój maluszek może bawić się nim na dużo sposobów. Dzięki silnikowi z funkcją ręcznego startu niepokaźne dzieci mogą zostać prawdziwymi maszynistami. Starczy delikatnie popchnąć zabawkę do przodu lub do tyłu, żeby zaczęła jechać, albo przytrzymać ją albo podnieść, by się zatrzymała. Pomóż dziecku ustawić pięć kolorowych klocków funkcyjnych na torach. Klocki umożliwiają odegranie sygnału dźwiękowego, włączanie i wyłączanie świateł, zatrzymanie i tankowanie, zmianę kierunku oraz zatrzymanie pociągu. Port, łódka, kawiarnia, stacja załadunkowa, dwa dźwigi, trzy figurki DUPLO, a także figurka zwierzęcia i sporo fajnych fragmentów torów kolejowych z tego zestawu LEGO DUPLO pozwalają na fantastyczną zabawę tradycyjnymi pociągami. Opcjonalna aplikacja do pobrania proponuje jeszcze więcej możliwości, w tym funkcję zdalnego sterowania oraz niebanalne zabawy dla Ciebie i Twojego malucha!
- komplet posiada figurki LEGO DUPLO maszynisty pociągu towarowego, kapitana i sklepikarza, a także figurkę mewy.
- W zestawie odszukasz lokomotywę do zbudowania z funkcją ręcznego startu, światłami i dźwiękami oraz dwa wagony towarowe z wywrotkami, pięć klocków funkcyjnych w różnorodnych kolorach, port z minimalnym dźwigiem i łódką, znaczny dźwig, kawiarnię, stację przeładunkową i 24 fragmenty torów, w tym zwrotnice, wzgórza, przejazd kolejowy i kozły oporowe.
- Akcesoria: pompa paliwa, ekspres do kawy, kubek, tabliczka czekolady, butelka mleka, sieć rybacka, bagietka, banany, paczka, kasa sklepowa, klucz, ryba i menu.
- Każdy maluch prosto uruchomi pociąg wystarczy finezyjnie popchnąć go do przodu albo do tyłu a potem zatrzyma, kładąc rękę potężnie na silniku.
- Pokaż dziecku, jak ustawić pięć barwnych klocków funkcyjnych na torach i przesuwać je w inne miejsca. Klocki zezwalają na odegranie sygnału dźwiękowego, włączenie świateł, tankowanie, zmianę kierunku i zatrzymanie pociągu.
- Pomóż maluchowi załadować i rozładować wywrotki towarowe przy pomocy ruchomego dźwigu.
- Popchnij pociąg w kierunku portu i odbierz rybę z łódki.
- Zatrzymaj pociąg, aby maszynista mógł zjeść śniadanie w kawiarence, albo wymyślaj z dzieckiem inne interesujące historyjki.
- Możliwości zestawu można poszerzyć, pobierając darmową aplikację z funkcją zdalnego sterowania i niebanalnymi zabawami dla minimalnych dzieci.
- Pociąg i tory z zestawu pasują do istniejących pociągów LEGO DUPLO, którymi bawi się Twoje dziecko.
- niewiele znacząca łódka pasuje do zabawy w wodzie. OSTRZEŻENIE: Lokomotywy i baterii NIE WOLNO umieszczać w wodzie ani używać w pobliżu niej.
- Opcjonalną aplikację można pobrać ze sklepów App Store, Google Play, a także Amazon Kindle Store. Dowiedz się więcej na stronie Lego.pl/devicecheck.
- Produkty LEGO DUPLO są projektowane tak, by były atrakcyjne i wygodne dla nieznacznych rączek.
- artykuł wymaga baterii (brak w komplecie). Typ i liczbę potrzebnych baterii wyszukasz na opakowaniu towaru.
- Połączenie z zestawami 10872 Tory kolejowe i wiadukt, 10874 Pociąg parowy, a także 10882 Tory kolejowe pozwoli Ci zbudować jeszcze więcej kompilacji torów LEGO DUPLO i bawić się jeszcze lepiej.
- Pociąg towarowy z wagonami ma ok. 10 cm wysokości, 47 cm długości i 8 cm szerokości.
- Stacja kolejowa ma ok. 18 cm wysokości, 15 cm szerokości i 13 cm głębokości.
- spory dźwig ma ok. 35 cm wysokości, 16 cm szerokości i 16 cm głębokości.
- Łódka ma ok. 17 cm wysokości, 19 cm długości i 13 cm szerokości.
EAN: 5702016117271
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 10875
Nr katalogowy: 10875
kolekcja: DUPLO
marka: Brak
kryteria wiekowe: od 2 lat
Płeć: Dziewczynki i chłopcy
ilość składników: 105