duplo stodoła, traktor i zwierzęta gospodarskie 10952 marki Lego promocja 2023

Cena703.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Allegro.pl

Parametry

Producent:Lego
Kategoria:Klocki dla dzieci
Grupa wiekowa 2+

Opis

Klocki DUPLO 10952 Stodola, traktor i zwierzęta

W gospodarstwie LEGO DUPLO czeka sporo pouczającej zabawy. Są tam budynki i traktor, a także świnka, owca, koń, pies, kura, kogut i krowy, którymi dzieci mogą się zaopiekować, ćwicząc przy tym zdolności manualne i ucząc się troski o innych. Później położą zwierzaki spać, by rano bawić się od nowa!

Pouczająca zabawa w gospodarstwo ze zwierzętami

Pełna życia farma dla dzieci, które lubią dbać o zwierzęta. Rewelacyjna zabawka rozwojowa dla przedszkolaków z traktorem i mnóstwem atrakcyjnych akcesoriów.

LEGO DUPLO Town Stodoła, traktor i zwierzęta gospodarskie (10952) to gwarancja genialnej zabawy. Przedszkolaki mogą opiekować się zwierzętami i jeździć traktorem, a przy okazji rozwijać ważne umiejętności. Edukacyjna zabawka z farmą dla minimalnych dzieci W gospodarstwie LEGO DUPLO czeka niemało pouczającej zabawy. Są tam budynki i traktor, a także świnka, owca, koń, pies, kura, kogut i krowy, którymi dzieci mogą się zaopiekować, ćwicząc przy tym zdolności manualne i ucząc się troski o innych. Później położą zwierzaki spać, aby rano zabawa mogła się zacząć od nowa! poręczne zabawki edukacyjne dla niedużych dzieci Zestawy LEGO DUPLO gwarantują przedszkolakom narzędzia do luźnej zabawy, wyrażania siebie i nauki, a rodzicom pozwalają przeżyć niezwykłe chwile dzięki możliwości uczestniczenia w rozwoju pociech.

komplet LEGO DUPLO Town Stodoła, traktor i zwierzęta gospodarskie (10952) to prawdziwa gratka dla znikomych entuzjastów zwierząt i pojazdów rolniczych, a do tego okazja, aby uczyć się poprzez zabawę. W zestawie traktor, świnka, owca, koń, pies, kura, kogut i dwie krowy, a do tego cztery figurki LEGO DUPLO, stodoła do zbudowania, bela siana o realistycznej teksturze oraz niemało niebanalnych akcesoriów.

Bawiąc się w jazdę na koniu, karmienie zwierząt i wykonywanie prac gospodarskich, dzieci mogą ćwiczyć zdolności manualne, społeczne i emocjonalne, a także umiejętność twórczego myślenia. Doskonały upominek na Boże Narodzenie, urodziny lub z innej okazji dla minimalnych entuzjastów zwierząt i traktorów, a także innych dzieci od drugiego roku życia, które są niebanalne pracy na wsi. Rozmiary stodoły to ok. 23 cm wysokości, 20 cm szerokości i 11 cm głębokości, a komponenty modelu można układać na niemało rozmaitych sposobów z łatwością łączyć z innymi zabawkami LEGO DUPLO, które pokazują życie w gospodarstwie. Aby budowanie i zabawa były jeszcze fajniejsze, do kompletu dołączone są instrukcje budowania z zabawną historyjką obrazkową, w której występują modele z zestawu.

Zestawy LEGO DUPLO zostały zaprojektowane tak, żeby były wygodne dla drobnych rączek. Nakłaniają do rozwijającej zabawy bez scenariusza, w której rodzice mogą uczestniczyć wraz z dziećmi.

Zestawy LEGO DUPLO spełniają rygorystyczne branżowe standardy jakości. Dzięki temu dzieci mogą prosto chwycić, dopasować i rozłączyć klocki i tak jest niezmiennie od 1969 roku. Klocki i komponenty LEGO DUPLO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na dużo innych sposobów. Dzięki temu mamy pewność, iż spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa dzieci.