LEGO Friends Centrum handlowe w Heartlake City 41450 (5702016916140) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem LEGO Friends Centrum handlowe w Heartlake City 41450 (5702016916140) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 699.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-30%
Lego Friends 41450 Centrum handlowe Nowe
699.00
Allegro.pl
Lego 41450 Friends Centrum handlowe w Heartlake
999.99
Allegro.pl

Parametry

Producent:Lego
Kategoria:Klocki dla dzieci
Grupa wiekowa 8+

Opis

Dołącz do Emmy, która wybrała się z rodziną do centrum handlowego na zakupy. Olivia jedzie schodami ruchomymi do sklepu z gadżetami technologicznymi. Zabierz Henry’ego i malutką Sophie do sklepu z zabawkami, podczas gdy rodzice Emmy pójdą kupić ubrania. Pomóż Emmie wybrać przekąskę w sklepie ze słodyczami albo spędź parę chwil z przyjaciółmi w części restauracyjnej — możesz tu spróbować herbaty bąbelkowej lub ramenu. Tylko nie zapomnij wziąć portfela!

Dwupiętrowy model centrum handlowego na długie godziny pomysłowej zabawy

Szczegółowy model centrum handlowego zapewni dzieciom długie godziny zabawy w budowanie. W komplecie jest sześć postaci, które mogą do upadłego robić zakupy!

Centrum handlowe w Heartlake City (41450) olśni wielbicieli zakupów. W komplecie jest 6 postaci, w tym mikrolaleczka (nowość na styczeń 2021 r.). Dzieciom nad wyraz spodoba się zwiedzanie sklepów i restauracji z Emmą i jej rodziną. Rewelacyjny wypad na zakupy W centrum handlowym sprzedają nie tylko ubrania. Jest tu pięć sklepów związanych z zainteresowaniami dzieci: od jedzenia i muzyki aż po technikę i zabawki. Studio fotograficzne i wybieg modowy są na osobnych płytkach, co urozmaica zabawę i powiększa interaktywność modelu. Te dwie osobne części są na tyle małe, że można wziąć je w plecaku do znajomych albo szkoły. Konstrukcyjne osiągnięcie Dzieci z chęcią podejmą się wyzwania, jakim jest zbudowanie tego zestawu z aż 1032 części. Budowanie go będzie równie fajne, jak zabawa nim! Dwupiętrowy model stanie się ozdobą każdego pokoju dziecięcego, wprawiając wszystkich w podziw. Przenieś dzieci do Miasta Heartlake, w którym każdego dnia można bawić się z rodziną i przyjaciółmi.

• Ogromny model ze sklepami, studiem fotograficznym, wybiegiem modowym i restauracjami ma sporo sprytnych szczegółów, dzięki którym dzieci odtworzą rodzinny wypad do centrum handlowego w Mieście Heartlake.
• zestaw LEGO® Friends Centrum handlowe w Heartlake City (41450) posiada sześć postaci: cztery minilaleczki LEGO Friends, mikrolaleczkę i figurkę niemowlęcia oraz akcesoria umożliwiające wciągającą zabawę.
• W centrum handlowym jest pięć sklepów związanych z przeróżnymi zainteresowaniami dzieci — od technice i muzyki aż po modę i zabawki. Na drugim piętrze jest część gastronomiczna, w której podają herbatę bąbelkową i ramen.
• Model ma niemało niebanalnych szczegółów — bankomat, przewijak, sklepy wyposażone w realistyczne akcesoria, działające schody ruchome oraz zjeżdżalnię łączącą pierwsze i drugie piętro.
• Młodzi konstruktorzy w wieku od 8 lat, którzy lubią robić zakupy, będą zachwyceni tym fantastycznym zestawem. Model pozwoli im spędzić wesoło czas ze wszystkimi przyjaciółmi, więc będzie doskonałym prezentem na urodziny lub z innej okazji.
• Model składa się z 1032 składników i ma ok. 26 cm wysokości, 40 cm szerokości i 16 cm głębokości. Ta interaktywna zabawka będzie ozdobą dziecięcego pokoju i zrobi wrażenie na wszelkich przyjaciołach Twojej pociechy.
• Zaproś dzieci do świata LEGO® Friends, w którym każdy jest mile widziany i znajdzie towarzysza zabaw o podobnych zainteresowaniach.
• Zestawy LEGO® Friends spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki temu za każdym razem do siebie pasują i można je łatwo złączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
• Zestawy LEGO® Friends z Miasta Heartlake są testowane na niemal każdy możliwy sposób, żeby można było mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.