Lego FRIENDS Dom rodzinny 41449 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lego FRIENDS Dom rodzinny 41449 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 255.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
41449 DOM RODZINNY ANDREI (Andrea's Family House) KLOCKI LEGO FRIENDS
255.00
Klockowo.pl
Dom rodzinny andrei 41449
277.63
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Lego
Kategoria:Klocki dla dzieci
Grupa wiekowa 6+
Kod Producenta 41449

Opis

komplet LEGO® Friends Dom rodzinny Andrei (41449) to podarek, koło którego nie sposób przejść obojętnie. Fani linii będą zachwyceni niezwykłymi detalami, od paneli słonecznych na dachu po minikeyboard w garażowym studio.

sporo pomieszczeń do odkrycia.Dzieci mogą bawić się w sypialni Andrei lub przenieść się do kuchni i piec babeczki za pomocą uroczych przyborów kuchennych. W domu jest także basen w kształcie serca i fajne garażowe studio z muzycznymi zabawkami, więc Andrea może razem z przyjaciółmi urządzić koncert dla sąsiadów!

Rodzina Andrei jest progresywna, więc na dachu domu znalazły się panele słoneczne. Górne piętro można z kolei zdjąć,nieznaczne dziecięce rączki mogły łatwiej zbadać wnętrze modelu. Jest tu tyle rzeczy do zabawy!W pudełku dzieci znajdą pięć minilaleczek LEGO Friends, w tym nowość na styczeń 2021 — siostrę Andrei, Liz — więc zabawa w rodzinę LEGO na pewno nie będzie nudna.

Pokaż dzieciom miasto Heartlake, gdzie każdy może znaleźć sobie przyjaciela! Trzypoziomowy model LEGO® Friends Dom rodzinny Andrei (41449) zachwyci minimalnych budowniczych, którzy będą posiadać mnóstwo radości przy poznawaniu jego funkcji i zabawie w dom.

Ten perfekcyjnie stylizowany model LEGO® Friends inspiruje do wcielania się w role — jest w nim pięć minilaleczek, czyli cała rodzina postaci, w której znalazła się również nowość na styczeń 2021 r. — mikrolaleczka.

Garażowe studio pozwoli dzieciom urządzić koncert dla sąsiadów. Później mogą pobawić się w pływanie w basenie, gotowanie w nowoczesnej kuchni z jadalnią albo pogawędki w sypialni Andrei. To pakiet LEGO® Friends, więc nie mogło w nim zabraknąć mnóstwa fajnych akcesoriów.

Sam dom jest nowoczesny — ma na dachu panele słoneczne, więc spodoba się dzieciom, które troszczą się o środowisko. Przemyślana kompozycja modelu upraszcza zabawę: po zdjęciu górnego piętra pokazuje się niższy poziom, a kuchenny blat odchyla się, aby dzieci mogły sięgnąć do środka.

Szukasz prezentu na urodziny, który zrobi wrażenie na dzieciach szanujących domki dla lalek? Sześciolatki i starsze dzieci będą posiadać niemało frajdy, rozpakowując ten nieszablonowy model i bawiąc się nim z przyjaciółmi.

Pomysłowy model ma ok. 20 cm wysokości, 26 cm szerokości i 12 cm głębokości. Będzie korzystną ozdobą pokoju, a przy tym nie zajmie zbyt dużo miejsca. Twoje dzieci lubią być wzorem dla innych? Pokaż im świat LEGO® Friends, gdzie każdy jest mile widziany i znajdzie miejsce dla siebie.

Ten komplet z domem LEGO® spełnia rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu jego elementy pasują do siebie i można je prosto zespolić i rozdzielić — dbamy o to niezmiennie od 1958 roku. Klocki i części tego zestawu z domem i minilaleczkami zostały przetestowane na niemal każdy możliwy sposób, żeby można było posiadać pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.