LEGO Jurassic World 75935 Starcie z barionyksem: poszukiwanie skarbów promocja 2020

Cena226.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Mall.pl

Parametry

Producent:Lego
Kategoria:Klocki dla dzieci
Kod Producenta 75935

Opis

Niesamowity pakiet kolekcjonerski z dinozaurem Jurassic World do zabawy w emocjonujące poszukiwanie skarbów! Dreszczyk emocji czeka na dzieci, które wyruszą z Owenem Gradym i Claire Dearing w pościg przez dżunglę za złoczyńcami w zestawie LEGO Jurassic World 75935 Starcie z barionyksem: poszukiwanie skarbów.

Ten ekscytujący komplet z dinozaurem mieści terenówkę z miejscem na dwie minifigurki oraz hakiem do holowania przyczepy ze szczegółowym wnętrzem i anteną dachową do zbudowania. W dodatku do zestawu dołączony jest krajobraz dżungli do zbudowania i ukryta, otwierana skrzynia skarbów.

zestaw obejmuje ponadto ruchomą figurkę barionyksa i 4 minifigurki wyekwipowane w odlotową broń i akcesoria zachęcające do kreatywnej zabawy. Ten komplet LEGO Jurassic World z dinozaurem zawiera 4 minifigurki: Owena Gradyego, Claire Dearing, Dannyego Nedermeyera, Sinjina Prescotta i figurkę psa Reda.

Terenówka ma miejsce na dwie minifigurki, tylne miejsca, hak do holowania przyczepy, latarkę i kanister do zbudowania i wkrętak. Przyczepa zawiera antenę do zbudowania i zewnętrzne elementy roślinne, otwierane drzwi i szczegółowe wnętrze z komputerem i łóżkiem do zbudowania oraz części dopełniające, w tym filiżankę kawy, kamerę i patelnię.

Krajobraz dżungli posiada palmę do zbudowania, ukrytą, otwieraną skrzynię ze skarbem, w której znajduje się 6 klejnotów i 2 sztabki złota oraz komponenty dodatkowe, w tym rośliny i 2 ryby. Wciśnij przycisk i odkryj ukrytą skrzynię ze skarbem.

Odlana figurka dinozaura barionyksa z Jurassic World do zbudowania ma kłapiącą szczękę, a także ruchome nogi, ręce i głowę. W zestawie broń: pistolet ze środkiem usypiającym Owena Grady'ego i maczeta Sinnjina Prescotta.

W komplecie akcesoria: kapelusz, torba, mapa i kaseta video Sinjina Prescotta. Minifigurki Dannyego Nedermeyera i Sinjina Prescotta to nowość na czerwiec 2019 r. Dzięki tej zabawce kolekcjonerskiej dzieci mogą na własny sposób odgrywać ekscytujące sceny z animowanego serialu LEGO Jurassic World.

Ten komplet konstrukcyjny LEGO to świetny podarek dla dzieci, które są miłośnikami dinozaurów. Terenówka ma ok. 7 cm wysokości, 13 cm długości i 8 cm szerokości. Przyczepa ma ok. 10 cm wysokości, 14 cm długości i 5 cm szerokości.

Krajobraz dżungli ma ok. 14 cm wysokości, 14 cm szerokości i 8 cm głębokości. Figurka dinozaura barionyksa ma ok. 12 cm wysokości, 28 cm długości i 4 cm szerokości....