klocki super heroes batman i rabunek człowieka zagadki 76137 wygrywaj w loterii lego masters! marki Lego promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem klocki super heroes batman i rabunek człowieka zagadki 76137 wygrywaj w loterii lego masters! marki Lego oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 144.44 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-16%
Lego DC @@ Batman vs Riddler 76137 @@ Heroes
144.44
Allegro.pl
Klocki Lego Heroes Batman 76137
149.00
Allegro.pl
Lego 76137 Heroes Batman Nowy
171.69
Allegro.pl

Parametry

Producent:Lego
Kategoria:Klocki dla dzieci
Liczba elementów 38
Grupa wiekowa 5+
Dla kogo chłopiec

Opis

LEGO 76137 Super Heroes Batman i rabunek Człowieka-Zagadki

interesujący pakiet z samochodem Batmobile™ dla czterolatków i starszych dzieci! LEGO 76137 Batman i Rabunek Człowieka-Zagadki wprowadzi przedszkolaków i małe dzieci do świata bohaterskich przygód. Nieskomplikowany do zbudowania i bezpieczny zestaw edukacyjny LEGO 4+ posiada samochód Batmobile™ ze specjalnym podwoziem startowym, które pozwala nawet zupełnym nowicjuszom poczuć dumę z samodzielnego złożenia budynków, pojazdów i nie tylko. Zestaw mieści proste instrukcje, które pomogą zacząć budowanie i zabawę, a młodym konstruktorom wyjaśnią cel poszczególnych kroków budowania. Dzięki temu dzieci rozwijają wyobraźnię i pewność siebie. W pakiecie jest dodatkowo złożony z klocków bankomat z miejscem do przyczepienia dynamitu. To świetny pomysł na podarek dla sympatyków Batmana — dzieciom z całą pewnością spodoba się tworzenie własnych historyjek z udziałem dwóch minifigurek zaopatrzonych w broń i akcesoria, takie jak złożona z klocków deskorolka Człowieka-zagadki. Pomóż Batmanowi™ powstrzymać Człowieka-zagadkę™, który próbuje obrabować bank w MIEŚCIE GOTHAM™ w emocjonującym komplecie LEGO Batman i rabunek Człowieka-Zagadki! Superzłoczyńca ukradł pieniądze z bankomatu i ucieka na swojej deskorolce. Wskakuj do fantastycznego pojazdu Batmobile™ Batmana z klocków LEGO i ruszaj do superszybkiego pościgu.

Rzuć Batarangiem, aby przewrócić Człowieka-zagadkę i odzyskać skradzione pieniądze! LEGO 76137 Super Heroes
  • Zestawy konstrukcyjne LEGO® 4+ są zaprojektowane z myślą o przedszkolakach i drobnych dzieciach. Budowanie tych atrakcyjnych zestawów jest nietrudne, co pomaga rozwijać pewność siebie początkujących konstruktorów LEGO.
  • W zestawie dwie minifigurki: Batman i Człowiek-zagadka™.
  • prosty do zbudowania Batmobile™ ma podwozie startowe, kokpit z miejscem na minifigurkę, dwa różnorodne miejsca do przyczepienia Batarangu Batmana, dwa skrzydła nietoperza, a także płomień wydobywający się z rury wydechowej.
  • Złożony z klocków bankomat ma miejsce do przyczepienia dynamitu Człowieka-zagadki.
  • Broń w zestawie: Batarang Batmana i dynamit Człowieka-zagadki.
  • Akcesoria w komplecie: deskorolka z klocków i łom Człowieka-zagadki.
  • Minifigurka Człowieka-zagadki™ to nowość na czerwiec 2019 r.
  • Kreatywne zestawy LEGO® 4+ wprowadzą Twoje dziecko w świat ulubionych postaci z filmów i seriali, a także bohaterów życia codziennego.
  • Zestawy do budowania LEGO® 4+, znane wcześniej pod nazwą LEGO Juniors, można dopasowywać ze wszystkimi oryginalnymi zestawami konstrukcyjnymi i klockami LEGO.
  • Batmobile™ ma ok. 4 cm wysokości, 15 cm długości i 4 cm szerokości.

W naszym sklepie znajdą Państwo dodatkowo inne zestawy z tej serii - LEGO 76122 Super Heroes atak Clayface na jaskinie Batmana