21163 bitwa o czerwony kamień (the redstone battle)- klocki minecraft marki Lego promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem 21163 bitwa o czerwony kamień (the redstone battle)- klocki minecraft marki Lego oraz 10 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 478.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-52%
Lego Minecraft 21163 Bitwa o czerwony kamień
478.00
Allegro.pl
Lego 21163 Minecraft Bitwa o czerwony kamień
697.77
Allegro.pl
Lego Minecraft Bitwa czerwony kamień 21163
698.99
Allegro.pl
Lego Minecraft 21163 Bitwa o czerwony kamień
699.00
Allegro.pl
Lego 21163 Minecraft Bitwa O Czerwony Kamień
699.99
Allegro.pl
Lego 21163 Minecraft Bitwa o czerwony kamień
729.99
Allegro.pl
Lego Minecraft 21163 Bitwa o czerwony kamień
799.90
Allegro.pl
Lego 21163 Minecraft Bitwa o czerwony kamień
799.99
Allegro.pl
Minecraft Lego Bitwa o czerwony kamień 21163
799.99
Allegro.pl
Lego Minecraft 21163 Bitwa o czerwony kamień
999.00
Allegro.pl

Parametry

Producent:Lego
Kategoria:Klocki dla dzieci

Opis

Straszliwe potwory i golem z czerwonego kamienia chodzą swobodnie po Świecie! Łap za topór i przygotuj się do walki. Na szczęście dołączą do Ciebie Hex, Hedvig, Hal i Valorie, a choćby wypchana forsą świnka-skarbonka!

Zabawka LEGO® do zbudowania i zabawy klockami w historie z gry Minecraft™ Dungeons

W pakiecie odszukasz ruchome figurki gigantów, ulubione postacie i nieograniczone możliwości zabawy w odgrywanie historii prosto z gry Minecraft™ Dungeons.

Dzięki zestawowi LEGO® MinecraftMonstra z czerwonego kamienia (21163) przeniesiesz do realnego świata rozrywkę i emocje z gry Minecraft™ Dungeons. Ten komplet konstrukcyjny to nieprzeciętna okazja dla zwolenników Minecrafta, by zbudować świat pełen walki, ulubionych postaci i ruchomych figurek gigantów. Fajna zabawka z potworami ze świata Minecrafta Dzieci mogą samodzielnie wymyślać przygody osadzone w świecie Minecrafta i rzucić wyzwanie kamiennym potworom i golemowi z czerwonego kamienia. W pudełku znajdą niesamowitą broń i ruchome potwory z czerwonego kamienia, które pozwalają tworzyć coraz to świeże scenki. Jest tam także niemało atrakcyjnych akcesoriów — na przykład łup ukryty w śwince-skarbonce z Minecrafta. Przenieś Minecrafta do prawdziwego świata przy pomocy zestawów do budowania z klocków LEGO! Szukasz doskonałego prezentu na urodziny albo gadżetu dla fana Minecrafta? Dzięki zestawom LEGO Minecraft dzieci mogą przenieść do realnego świata walkę, postacie, konstrukcje i minizabawki z gry.

• komplet LEGO® Minecraft Monstra z czerwonego kamienia (21163) przenosi do realnego świata rozrywkę i emocje z gry online Minecraft™ Dungeons. Gracze mogą wymyślać i generować z klocków własne przygody z gry Dungeons, wymyślając role dla ulubionych postaci i ruchomych figurek gigantów.
• W pudełku czeka czwórka bohaterów z Minecrafta™ — Hex, Hedvig, Hal i Valorie, a do tego potworny gigant z czerwonego kamienia, golem z czerwonego kamienia i mnóstwo niesamowitej broni z Minecrafta.
• Dzieci mogą dołączyć do bohaterów Minecrafta™ i rzucić wyzwanie sługom Arch-Illagera albo przeżywać niezliczone przygody, walcząc z kamiennymi potworami i golemem z czerwonego kamienia.
• Szukasz nowej zabawki ze świata Minecrafta™ dla dziecka w wieku od 8 lat? Ten pakiet LEGO® Minecraft Dungeons daje ogromne możliwości zabawy i będzie wyśmienitym prezentem dla dzieciaków, które chciałyby w nieco inny sposób zagrać w swoją ulubiona grę.
• Ten komplet konstrukcyjny LEGO® Minecraft™ to okazja dla kreatywnych graczy, którzy mogą dzisiaj tworzyć, przerabiać i przeżywać świeże przygody. Posiada ruchomą figurkę potwora z czerwonego kamienia o wysokości ok. 16 cm, więc będzie to zabawa z rozmachem!
• Ta zabawka z Minecrafta™ pozwala walczyć z potworami bez baterii — starczy dziecięca wyobraźnia! Zabawa fizycznymi zabawkami w pojedynkę i w grupie rozwija zręczność, kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów.
• Proste i jasne instrukcje pozwolą dzieciom natychmiast zabrać się do budowania i zabawy, a atrakcyjne postacie, funkcje i znajoma sceneria dostarczą im maksymalnej frajdy.
• Zestawy konstrukcyjne LEGO® Minecraft™ przenoszą cyfrowy świat gry Minecraft do prawdziwego życia. Wysokiej jakości modele LEGO Minecraft o realistycznym wyglądzie to zupełnie nowy rozmiar dziecięcej zabawy!
• Zestawy konstrukcyjne LEGO® spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu wszystkie klocki pasują do siebie i można je za każdym razem prosto zespoić i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku!
• Klocki i elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na mnóstwo innych sposobów. Dzięki czemu możesz mieć pewność,pakiet konstrukcyjny, który podarujesz dziecku, spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.