LEGO zestaw Minecraft 21155 Kopalnia Creeperów promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem LEGO zestaw Minecraft 21155 Kopalnia Creeperów oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 281.62 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Klocki Minecraft Kopalnia Creeperow - DARMOWA DOSTAWA!!!
281.62
Urwis.pl
Klocki Minecraft Kopalnia Creeperow
347.55
InBook.pl

Parametry

Producent:Lego
Kategoria:Klocki dla dzieci
Kod Producenta 21155

Opis

Wskocz do wózka i wjedź do kopalni Creeperów! Weź udział w emocjonujących przygodach w świecie Minecraft z zestawem LEGO Minecraft 21155 Kopalnia Creeperów. Ten zestaw jest przeznaczony dla wielbicieli bijącej rekordy gry i mieści sporo emocjonujących nowości na sierpień 2019 r.

Dzieci mogą walczyć z Creeperem i Posuchem, pozbyć się głazów przy pomocy dynamitu i przechowywać złoto w ogromnym posągu Creepera, z którego transportowane jest do skrzyni po pociągnięciu dźwigni. Ta kolekcjonerska zabawka ze świata Minecraft zawiera w dodatku tory, wózek kopalniany i szczegółowe schronienie, w którym znajduje się łóżko, kowadło, piec, skrzynia, a także poletko z warzywami.

Można ją zintegrować z innymi zestawami, by stworzyć niepowtarzalny świat LEGO Minecraft idealny do zabawy i postawienia na półce! W zestawie trzy minifigurki: Steve, kowal i Posuch i figurki Creepera, krowy i nietoperza.

W zestawie trzy minifigurki: Steve, kowal ze świata Minecraft (nowość na sierpień 2019 r.) i Posuch i figurki Creepera, krowy i nietoperza. Gromadzi kopalnię z torami, wózkiem i trzema funkcjami eksplozji, a dodatkowo schronienie z wielkim posągiem Creepera, dwa banery Creeperów, drabiny, łóżko, kowadło, piec oraz krajobraz pustyni i mesy z dwoma znakami, kaktusem i nawadnianym poletkiem z warzywami.

Użyj dynamitu Minecraft, aby wysadzić głazy i oczyścić zablokowane tory. Weź żelazny miecz i walcz z Posuchem. Wskocz do wózka i wjedź do kopalni Creeperów. Zgromadź skarb w ogromnym posągu Creepera i pociągnij dźwignię, żeby przetransportować łupy do skrzyni.

W komplecie broń: dwa kilofy i miecz. W pakiecie akcesoria: trzy klocki dynamitu, dwie skrzynie i cztery części rudy złota. Popuść wodze fantazji - komplet można przebudowywać na inne konstrukcje LEGO Minecraft!

pakiet gromadzi ponad 830 klocków. Kopalnia ma ok. 22 cm wysokości, 38 cm szerokości i 22 cm głębokości....