LEGO Ninjago 70674 Ognisty Kieł promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem LEGO Ninjago 70674 Ognisty Kieł oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 149.1 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Klocki Ninjago Ognisty kieł
149.10
Urwis.pl
LEGO Ninjago 70674 Ognisty Kieł
154.00
Mall.pl
Klocki Ninjago Ognisty kieł
184.30
InBook.pl

Parametry

Producent:Lego
Kategoria:Klocki dla dzieci
Kod Producenta 70674
Bohater Wojownicze Żółwie Ninja

Opis

Przeżyj pełne akcji przygody ninja dzięki zabawce z Wężonami dla dzieci!W tym zestawie LEGO NINJAGO dzieci mogą wcielić się w postać ninja Kaia FS i stanąć do walki z czarodziejką Wężonów Aspheerą i wężem Ognistym kłem, żeby odebrać im zwój Zakazanego Spinjitzu.

Przypominający kobrę Ognisty kieł z zestawu 70674 ma tron dla minifigurki, ruchomy, grzechoczący ogon z dwoma miotaczami klocków, a także łańcuchy, do których można doczepić minifigurki. Dzieciom spodoba się odtwarzanie scen z serialu telewizyjnego NINJAGO, a także wymyślanie własnych historii dla czterech minifigurek z uzbrojeniem i akcesoriami, w tym spinnerem tornado Kaia, a także zwojem Zakazanego Spinjitzu Aspheery.

Do tego w aplikacji LEGO Life na smartfonach i tabletach odnajdziesz ekstra instrukcje. Dla każdego budowniczego LEGO są one gwarancją świetnej zabawy podczas budowania. Łatwe w użyciu i intuicyjne instrukcje budowania tego zestawu LEGO można zwiększać i obracać, a specjalny tryb podglądu pozwala wizualizować powstający model.

Ekstra instrukcje pomogą zwłaszcza młodym konstruktorom, zapewniając im poczucie samodzielności i satysfakcję z ukończonego dzieła. W tym atrakcyjnym zestawie dla dzieci znajdują się cztery minifigurki LEGO NINJAGO (nowości na czerwiec 2019 r.): Kai FS (Zakazane Spinjitzu), Aspheera, płomienny pogromca oraz płomienny niszczyciel.

Ognisty kieł ma tron dla minifigurki z dekoracyjnymi mieczami, otwieraną paszczę z klockiem prezentującym ogień, ruchomy, grzechoczący ogon z dwoma miotaczami klocków, dwie flagi Wężonów i łańcuchy, do których można przyczepić dwie płomienne minifigurki.

W pakiecie jest także złożony z klocków stojak z berłem. Broń: srebrna Katana Kaia FS, zwój Zakazanego Spinjitzu Aspheery, miecz płomiennego pogromcy oraz szabla płomiennego niszczyciela. Akcesoria: kaptur silniejszego Kaia FS i jego spinner tornado (nowość na czerwiec 2019 r.), wężowa zbroja i ognisty ogon Aspheery, tarcza płomiennego pogromcy i wężowa zbroja i tarcza płomiennego niszczyciela.

perfekcyjny podarunek świąteczny dla dzieci, które chcą odegrać emocjonujące sceny akcji z serialu telewizyjnego NINJAGO. W aplikacji LEGO Life odszukasz instynktowne ekstra instrukcje budowania tego zestawu NINJAGO.

Można jezwiększać i obracać, a tryb podglądu pozwala wizualizować powstający model, co pomoże w budowaniu nawet najmłodszym konstruktorom. Zabawkowy wąż Ognisty kieł ma ok. 21 cm wysokości, 29 cm długości i 18 cm szerokości....