Lego NINJAGO Pływająca perłahydro bounty 71756 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Lego NINJAGO Pływająca perłahydro bounty 71756 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 496.32 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-24%
LEGO Klocki Ninjago 71756 Pływająca Perła 71756
496.32
Urwis.pl
LEGO zestaw Ninjago 71756 Pływająca Perła
525.00
Mall.pl
71756 PŁYWAJĄCA PERŁA(Hydro Bounty) KLOCKI LEGO NINJAGO rabat 5%
530.10
Klockowo.pl
Pływająca perła 71756
649.99
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Lego
Kategoria:Klocki dla dzieci
Kod Producenta 71756
Bohater Wojownicze Żółwie Ninja

Opis

Czas wyruszyć w głębiny na pokładzie znakomitej Pływającej Perły LEGO NinjagoImponujący model świetnej podwodnej Pływającej Perły z klocków LEGO Ninjago w zasięgu ręki. Teraz każdy może wsiąść na pokład wraz z ulubionymi bohaterami serialu i przeżyć wspaniałe przygody w niezbadanych głębinach.

Dzieciaki staną do walki z przerażającym Księciem Kalmaarem i jego świtą, mając do dyspozycji łódź podwodną, pomniejsze łodzie, broń oraz zaufanych przyjaciół.Podwodna bitwa nie będzie łatwa, lecz ninja bez dwóch zdań dadzą radę.

Pływająca Perła posiada wyrzutnie pocisków, dwie miniłododzie oraz rozkładane skrzydła, więc jest rewelacyjna aby stanąć do walki. Lecz groźny książę Kalmaar także ma w zanadrzu kilka niespodzianek i nie podda się tak łatwo.

Ten imponujący duży komplet 71756 klocków LEGO Ninjago zabierze wszelkich fanów w niezbadane głębiny!Kreatywna zabawa u boku ulubionych bohaterówDzieciaki z chęcią wcielą się w dzielnych ninja, zasiadających za sterami podwodnej Pływającej Perły.

W komplecie zawierającym 1159 części znajdą model podwodnego statku, dwa miniłodzie, oczepiany mech, rydwan Księcia Kalmaara i dużo innych do zabawy. Pakiet posiada także aż 10 figurek do fascynującej zabawy: nurków Kaia, Nyę, Zanea, Jaya, Colea i Lloyda z płetwami i uzbrojeniem.Dzielni ninja mogą zasiąść za sterami łodzi podwodnych lub mecha albo walczyć z niebezpiecznymi strażnikami osobiście.

Pływająca Perła ma otwierany kokpit i odczepiane części, więc jest tu niemało do odkrycia. Spora Pływająca Perła ma ok. 15 cm wysokości, 59 cm długości i 30 cm szerokości, więc między walkami pod wodą perfekcyjnie ozdobi półkę.O linii – zestawy LEGO NinjagoMałe i wielkie zestawy LEGO Ninjago to linia klocków osadzona w fantastycznym świecie inspirowanym kulturą Japonii.

Głównymi bohaterami serialu są władający magiczną bronią ninja lodu Zane, ninja ognia Kai, ninja ziemi Cole i ninja błyskawic Jay, czyli Mistrzowie Spinjitzu – tajemnej sztuki walki, dzięki której wojownicy walczą ze złem i chronią mieszkańców.

Towarzyszy im Llyod, idealny Zielony Ninja. Zestawy Ninjago zawierają w sobie bohaterów, bronie, pojazdy i budowle, by fani serii mogli śmiało odwzorowywać sceny, które znają z serialu i kreować własne scenariusze.

Przygody wojowników Ninjago to opowieści o przyjaźni i wyśmienitej walce dobra ze złem. Zestawy nawiązują do fabuły i często są uzupełnieniem poprzednich, więc równocześnie śladowe dzieci, jak i te trochę starsze stworzą swoją specyficzną kolekcję Ninjago.