star wars 75147 scavenger marki Lego promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem star wars 75147 scavenger marki Lego oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 397.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-39%
Zestaw Lego Star Wars 75147 Gwiezdny Sęp
397.00
Allegro.pl
Lego 75147 Star Wars Gwiezdny sęp
599.99
Allegro.pl
Lego Star Wars 75147 Gwiezdny Sęp StarScavenger
650.00
Allegro.pl

Parametry

Producent:Lego
Kategoria:Klocki dla dzieci
Grupa wiekowa 8+
Dla kogo chłopiec,
Bohater Star Wars

Opis

Rowan, Kordi i Zander to rodzeństwo. Wspólnie polują na kosmiczne śmieci swym statkiem o nazwie Gwiezdny Sep. Czy pomożesz im w tym zadaniu? Rozłóż silniki, załaduj minifigurek i przychylnego druida R0-GR do mini pojazdu zbieraczy zaopatrzonego w łyżkę i rusz na poszukiwanie cennego złomu! Dołącz do załogi Gwiezdnego Sępa podczas niebezpiecznej misji zbierania kosmicznego złomu! Wejdź na pokład modułowego statku Gwiezdny Sep i ruszaj na poszukiwanie złomu! Statek ma rozkładana sekcje górna i mini pojazd zbieraczy zaopatrzony w łyżkę. W zestawie są 3 minifigurki oraz przychylny druid. Dołącz do Freemakerów: Rowan, Kordi i Zander to załoga, która przemierza kosmos w poszukiwaniu odpadów. Gwiezdny Sep ma modułowe skrzydła, silniki i blistery, wiec można go skonfigurować na rozmaite sposoby. Ma także rozkładana górna sekcje, pod która ukryty jest mini pojazd zbieraczy z lóżka, a także miejscem dla minifigurki i Rogera, czyli przyjaznego druida R0-GR. Komplet posiada 3 minifigurki, a także druida.

  • zestaw gromadzi 3 minifigurki: Rowan, Kordi i Zander i Rogera, przychylnego droida R0-GR.
  • Dzięki modułowym skrzydłom, silnikom i blisterom statek może zmieniać konfiguracje. Ma rozkładana sekcje górna i jest wyekwipowany w 2 sprężynowe działka, miniaturowy pojazd zbieraczy z lóżka, a także miejsce dla minifigurki i druida.
  • Zmień konfiguracje statku, wykorzystując jego modułowa budowę.
  • Przednia cześć z kokpitem daje się odłączyć i nieprzeciętnie nadaje się do szybkiej ucieczki!
  • Odłącz wózek i ruszaj na fantastyczna misje zbierania kosmicznego złomu.
  • W pakiecie akcesoria: pila, klucz, kubek i makro lornetka.
  • Urządź zabawę w odgrywanie własnych niezwykłych scenariuszy ze świata telewizyjnego serialu animowanego LEGO® Star Wars: The Freemakerów Adventures.
  • rozmiary Gwiezdnego Sępa: 9 cm wysokości, 22 cm długości i 22 cm szerokości w postaci złożonej i ok. 5 cm wysokości, 22 cm długości i 25 cm w konfiguracji alternatywnej.