Lego STAR WARS At-te 75157 rabat 5% promocja 2019

Cena503.5
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Klockowo.pl

Parametry

Producent:Lego
Kategoria:Klocki dla dzieci
Grupa wiekowa 9+
Kod Producenta 75157
Bohater Star Wars

Opis

Inkwizytor Imperium Piaty Brat próbuje wraz z jednym ze szturmowców wejść na pokład zmodyfikowanej maszyny AT-TE Kapitana Rexa i przejąć kontrole! Stary AT-TE może nie wygląda imponująco, ale ma wysięgniki, drabiny i górne działo! Pomóż Redowi i jego przyjaciołom, komandorom Gregorowi i Wolffowi, jak najdłużej powstrzymywać siły Imperium. Odpieraj ataki Imperium na pokładzie AT-TE Kapitana Rexa! Nie pozwól, żeby Inkwizytor Imperium Piaty Brat dostał się na pokład maszyny AT-TE Kapitana Rexa. Maszyna ma ruchome nogi, wysięgniki, drabiny, działko sprężynowe i otwierane panele, a w komplecie jest 5 minifigurek. Pomóż Kapitanowi Redowi powstrzymać Inkwizytora Imperium Piątego Brata wspomaganego poprzez szturmowca przed przejęciem kontroli nad jego mocno zmodyfikowana maszyna krocząca AT-TE. Ten znany z animowanego serialu telewizyjnego Star Wars Rubel pojazd jest kroczącym domem Reda i jego towarzyszy — komandorów Gregora i Wolffa. Maszyna ma wysięgniki, drabiny, płyty pancerne, górne działo sprężynowe i otwierana od góry sekcje tylna i otwierane tylne wrota. Pakiet zawiera 5 minifigurek.
W komplecie 5 minifigurek: Kapitan Rex, Komandor Gregor, Komandor Wolffem, Inkwizytor Imperium Piaty Brat i szturmowiec.
Obrotowe sprężynowe działo górne z zapasem amunicji, 2 wysięgniki, 4 drabiny, ruchome nogi, otwierana kabina z miejscem dla minifigurki, otwierana do góry sekcja tylna, otwierane tylne wrota, 3 minifigurki klonów i wbudowany uchwyt do podnoszenia.
Obróć działo sprężynowe i otwórz ogień, aby odpędzić Piątego Brata i szturmowca!
Opuść tylne wrota, aby uzyskać dostęp do wnętrza.
Bron: 2 blistery, 2 karabiny blasterowe i miecz świetlny Piątego Brata.
komplet odpowiedni dla dzieci w wieku od 9 do 14 lat.
Rozgrywaj własne wersje przygód z animowanego serialu telewizyjnego Star Wars Rebel.
Wiek: 9 - 14 lat
ilość elementów: 972
liczba figurek: 5
rozmiary opakowania: 70,5 x 480 x 378 mm