Lego star wars imperialny wahadłowiec 75302 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Lego star wars imperialny wahadłowiec 75302 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 459.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-23%
Lego Star Wars 75302 Imperialny wahadłowiec
459.99
Allegro.pl
Lego Star Wars 75302 Imperialny wahadłowiec
468.00
Allegro.pl
Lego 75302 Star Wars Imperialny Wahadłowiec
495.00
Allegro.pl
Lego Star Wars 75302 Darth Vader Wahadłowiec Imper
595.00
Allegro.pl
Lego Star Wars Imperialny wahadłowiec 75302
599.00
Allegro.pl

Parametry

Producent:Lego
Kategoria:Klocki dla dzieci
Grupa wiekowa 9+
Bohater Star Wars

Opis

Dołącz do Dartha Vadera na pokładzie imperialnego wahadłowca i przeżyj przygody w tradycyjnym stylu „Gwiezdnych Wojen™"! Pomóż oficerowi Imperium usiąść w kokpicie i wystartować tym eleganckim pojazdem transportowym. Opuść skrzydła do lotu i ostrzelaj statki Rebeliantów miotaczem klocków. Złap Luke'a Skywalkera i wróć na Gwiazdę Śmierci. Kto wygra pojedynek pomiędzy Jedi Lukiem a Lordem Sithów Vaderem? To Ty zdecydujesz!

konwencjonalny imperialny wahadłowiec do dynamicznej zabawy

świetny model LEGO 75302 imperialnego wahadłowca i kultowe postacie z sagi „Gwiezdne Wojny™" pozwolą dzieciom odgrywać niezapomniane sceny z tradycyjnej trylogii.

Odgrywaj pełne akcji sceny z konwencjonalnej trylogii przy pomocy złożonego z klocków modelu imperialnego wahadłowca (75302). Ten gustowny statek został misternie odtworzony z klocków LEGO®, więc po zabawie będzie dumną ozdobą każdego domu. Nie brakuje muinteresujących funkcji, takich jak otwierany kokpit dla minifigurki, otwierany przedział dla dwóch minifigurek LEGO, składane skrzydła do lotu i lądowania i dwa miotacze klocków. Wesołe odgrywanie ról W tym perfekcyjnym komplecie konstrukcyjnym wyszukasz minifigurki LEGO Dartha Vadera, oficera Imperium i Luke’a Skywalkera z mieczami świetlnymi i pistoletem blasterowym. Idealne prezenty Grupa LEGO kreuje z klocków kultowe statki, pojazdy, miejsca i postacie z sagi „Gwiezdne Wojny" już od 1999 roku. LEGO Star Wars to nasza najpopularniejsza kolekcja, pełna ciekawych i kreatywnych prezentów dla entuzjastów w każdym wieku.

Największe zalety LEGO Star Wars 75302

• Zbuduj z klocków LEGO® stylowy imperialny wahadłowiec (75302) dla dzieci wypełniony atrakcyjnymi funkcjami, które pozwalają odgrywać sceny z klasycznej trylogii „Gwiezdne Wojny™".
• W komplecie trzy minifigurki LEGO®: Darth Vader i Luke Skywalker z mieczami świetlnymi oraz oficer Imperium z pistoletem blasterowym, a do tego kajdanki do kreatywnej zabawy.
• Imperialny wahadłowiec ma otwierany kokpit z miejscem na minifigurkę, otwierany pokład z miejscem na dwie minifigurki LEGO®, składane skrzydła do lotu i lądowania i dwa miotacze klocków.
• Ta rewelacyjna zabawka doskonale spełni oczekiwania jako podarek urodzinowy, gwiazdkowy albo podarek nieprzewidzianka dla miłośników „Gwiezdnych Wojen™" w wieku od 9 lat. Model można zbudować i bawić się nim samodzielnie lub z rodziną i przyjaciółmi.
• Imperialny wahadłowiec ma ok. 25 cm wysokości, 24 cm długości i 35 cm szerokości. W przerwach pomiędzy przygodami będzie dumną ozdobą dziecięcego pokoju.
• Chcesz kupić ten komplet konstrukcyjny fanowi „Gwiezdnych Wojen™", który stawia pierwsze kroki w świecie LEGO®? Bez obaw. W zestawie znajdują się transparentne instrukcje, dzięki którym każdy bez trudu złoży model z pewnością siebie godną Jedi.
• W naszej ofercie odszuka się zestaw LEGO® Star Wars™ dla osób w każdym wieku — nieważne, czy wolą odtwarzać niezapomniane sceny z filmów, wymyślać własne historie, czy też po prostu stwarzać piękne modele, którymi można się później pochwalić.
• części LEGO® spełniają wymogi najwyższych standardów branżowych, dzięki czemu za każdym razem do siebie pasują i tworzą mocne budowle.
• części LEGO® są badane na mnóstwo sposobów — zrzucane, podgrzewane, zgniatane i skręcane. Dzięki temu mamy pewność, że spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa — nawet te galaktyczne!