Lego STAR WARS Justifier 75323 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 7 sklepów z produktem Lego STAR WARS Justifier 75323 oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 534.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-23%
LEGO Star Wars, Justifier, 75323
534.99
Empik
LEGO Star Wars Justifier 75323
581.16
Media Expert
LEGO Star Wars Justifier 75323
586.88
Avans.pl
Lego Star Wars 75323 Justifier
617.99
Allegro.pl
75323 JUSTIFIER™- KLOCKI LEGO STAR WARS rabat 5%
622.25
Klockowo.pl
lego star wars justifier 75323
639.99
Bee.pl
Star Wars - Justifier 75323 Klocki LEGO
699.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Lego
Kategoria:Klocki dla dzieci
Grupa wiekowa 9+
Kod Producenta 75323
Bohater Star Wars

Opis

Justifier LEGO® Star Wars™ Dzieci w wieku od 9 lat mogą odgrywać scenki z serialu Gwiezdne Wojny: Parszywa zgraja dzięki temu modelowi z klocków LEGO® prezentującemu statek łowcy nagród, Cada Bane’a — Justifier (75323).

Fanom spodobają się realistyczne detale, takie jak tylny silnik, który składa się w górę i w dół, odpowiednio do lotu i lądowania, szczegółowy kokpit, sprężynowe działka na skrzydłach i „laserowa" cela więzienna dla Omegi.

W komplecie są cztery minifigurki LEGO Star Wars™ Cada Bane’a, Omegi, Fennec Shand i Huntera, wraz z fajnymi broniami i akcesoriami i figurką droida Todo 360, dzięki którym można odgrywać różne historie.

NAJWAŻNIEJSZE parametry: ilość sztuk: 1022 Zalecany wiek: 9+ Długość pudełka (mm): 582 Szerokość pudełka (mm): 378 Wysokość pudełka (mm): 87 Waga opakowania (kg): 2,055 wyśmienity model Justifiera™ z klocków LEGO® Fani mogą odtworzyć sceny z serialu „Gwiezdne Wojny: Parszywa zgraja", wykorzystując statek kosmiczny i popularne postacie.

Długa zabawa i rewelacyjna ozdoba Ten złożony z 1022 części zestaw mieści sporo atrakcyjnych funkcji, które pobudzą wyobraźnię miłośników Gwiezdnych Wojen™. Tryb lotu Wysuń silnik i przygotuj się do lotu. Tryb lądowania Złóż silnik i przygotuj podwozie do lądowania.

Gotowy do akcji Aktywuj sprężynowe działko. Zniszcz więzienną celę Pomóż droidowi Todo 360 uwolnić Omegę z celi. Pięć postaci LEGO® Star Wars™ Cad Bane, Omega, Fennec Shand, Hunter i droid Todo 360. Budowanie bez problemów W pudełku znajdują się szczegółowe instrukcje.

Fantastyczny upominek dla kreatywnych dzieci Wysokiej jakości komplet do zbudowania spełni oczekiwania jako prezent dla dzieci szanujących serial „Star Wars: Parszywa zgraja". Instrukcje z ilustracjami nadzwyczajny pomysł na podarunek dla dzieci — ten zestaw konstrukcyjny gromadzi instrukcje krok po kroku, więc choćby fani Gwiezdnych Wojen, którzy nie są zaznajomieni z zestawami LEGO, mogą bez problemu stworzyć model.

Fajne zabawki do budowania Grupa LEGO już od ponad 20 lat formuje modele statków kosmicznych, pojazdów, miejsc i postaci z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Obfita oferta zestawów zachwyci wielbicieli w każdym wieku.

Model do zbudowania LEGO® Star Wars™ Justifier (75323) — fani mogą odgrywać scenki z drugiego sezonu serialu Gwiezdne Wojny: Parszywa zgraja dzięki realistycznemu statkowi kosmicznemu i popularnym postaciom Cztery minifigurki LEGO® i droid — Cad Bane z dwoma blasterami, Omega z kajdankami, Fennec Shand z blasterem i Hunter z nożem i figurka LEGO droida Todo 360.

Tryby lotu i lądowania — wysuń do góry tylny silnik statku łowcy nagród, Cada Bane’a, do trybu lotu albo do dołu, aby aktywować podwozie do lądowania sporo namawiających do zabawy funkcji — szczegółowy iprzystępny kokpit, dwa detonatory cieplne, laserowa cela dla Omegi, sprężynowe działka i zapasowa amunicja w skrzydłach Zabawny podarek dla dzieci w wieku od 9 lat — podaruj ten komplet składający się z 1022 komponentów na urodziny, Gwiazdkę albo jako niespodziewankę dla małego fana serialu Gwiezdne Wojny: Parszywa zgraja Do zabawy i ozdoby — Statek kosmiczny Justifier ma 12 cm wysokości, 38 cm długości i 50 cm szerokości.

W przerwach od zabawy może być świetną ozdobą Instrukcje krok po kroku — chcesz kupić ten pakiet dla fana Gwiezdnych Wojen™, który nie ma doświadczenia w budowaniu z LEGO®? Nie ma problemu, Ilustrowane instrukcje przeprowadzą go poprzez cały proces budowania Zabawki konstrukcyjne dla osób w każdym wieku — zestawy LEGO® Star Wars™ pozwalają dzieciom i dorosłym odgrywać tradycyjne sceny, wymyślać własne historie lub po prostu prezentować samodzielnie zbudowane modele Wysoka jakość — klocki i części LEGO® spełniają wysokie standardy jakości, dzięki czemu za każdym razem łączą się prosto i potężnie trzymają Bezpieczeństwo na ogół — komponenty LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i dokładnie badane na sporo innych sposobów.

dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa