LEGO Technic Formula E Porsche 99X Electric 42137, WPLGPS0UII42137 (17197322) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem LEGO Technic Formula E Porsche 99X Electric 42137, WPLGPS0UII42137 (17197322) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 191.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
LEGO Technic Formula E Porsche 99X Electric 42137
191.99
Bee.pl
LEGO Technic 42137 Formula E Porsche 99X Electric | Darmowa dostawa
209.90
Sferis.pl

Parametry

Producent:Lego
Kategoria:Klocki dla dzieci
Grupa wiekowa 9+

Opis

LEGO® Technic Formula E® Porsche 99X Electric pakiet LEGO® Technic Formula E® Porsche 99X Electric (42137) z napędem rodzaju pull-back to najkorzystniejszy pakiet dla sympatyków Formuły E® i samochodów Porsche w wieku od 9 lat.

Dzieci mogą zbudować fascynujący model ze wszystkimi detalami samochodu wyścigowego Porsche, a potem zabrać udział w realistycznym wyścigu przy pomocy dwóch silników typu pull-back i aplikacji LEGO Technic AR.

NAJWAŻNIEJSZE cechy liczba sztuk: 422 Zalecany wiek:9+ Długość pudełka (mm): 382 Szerokość pudełka (mm): 262 Wysokość pudełka (mm): 70,5 Waga opakowania (kg): 0,78 nadzwyczajny podarek dla wielbicieli Formuły E® i Porsche Złóż hołd jednemu z najpopularniejszych zespołów Formuły E® na świecie, generując komplet Formula E® Porsche 99X Electric.

Poczuj się jak na wyścigu dzięki aplikacji Dzieci poczują się jak kierowcy zespołu Porsche Formuły E® dzięki aplikacji z technologią AR i dwóm silnikom rodzaju pull-back. Dwa silniki rodzaju pull-back Oceń, ile energii potrzebuje samochód, aby wygrać wyścig.

całkowita kontrola Odciągnij auto ręką i naciśnij stopą, żeby pomknęło naprzód. Pobierz aplikację AR Zeskanuj model w aplikacji z rzeczywistością powiększoną. Satysfakcjonująca zabawa w budowanie Dzieci będą się idealnie bawić, tworząc wszystkie detale realistycznego modelu auta Porsche Formuły E® z 422 komponentów.

Odkryj świat wyzwań dla kierowców W aplikacji AR odszukasz statystyki kierowcy, wyzwania i nie tylko. Urządzenie mobilne nie jest częścią zestawu. Wyścig jak żywy Z pomocą aplikacji do rzeczywistości zwiększonej dzieci poczują się jak prawdziwi kierowcy Porsche Formuły E.

Mogą wybrać tor, na którym chcą się ścigać, zarządzać zasilaniem pojazdu i spróbować swoich sił w wyścigu. Dwa silniki typu pull-back pozwalają w rozmaitym stopniu naładować auto, które po naciśnięciu spustu pomknie przed siebie po torze wprost na oczach dzieci!

Wprowadzenie do świata inżynierii Zestawy konstrukcyjne LEGO Technic składają się z realistycznie poruszających się mechanizmów, które dla budowniczych LEGO stanowią dostępne wprowadzenie do świata inżynierii.

Zbuduj ikonę wyścigów Formuły E® — miłośnikom sportów motoryzacyjnych spodoba się pakiet LEGO® Technic Formula E® Porsche 99X Electric (42137) Rzeczywistość rozszerzona — pobierz aplikację LEGO® Technic AR i zeskanuj model, a potem uruchom stopą auto z funkcją pull-back i sprawdź, jak bierze udział w emocjonujących wyścigach Funkcja pull-back — dzięki dwóm silnikom rodzaju pull-back dzieci mogą wybrać, jak niezwykle naładować auto, zanim nacisną spust i rozpoczną emocjonujący wyścig Fajny sposób na zabawę — funkcję pull-back można zintegrować z aplikacją LEGO® Technic AR.

Po zeskanowaniu wyścigówki w aplikacji można pociągnąć ją ręką do tyłu i uruchomić stopą, aby wystrzeliła do przodu Realistyczny wygląd — ten model Porsche do zbudowania to realistyczna replika prawdziwego samochodu wyścigowego Porsche Formuły E®.

Ma choćby logo sponsorów nieprzeciętna zabawka dla zwolenników Formuły E® w wieku od 9 lat — zestaw konstrukcyjny Porsche to nadzwyczajny upominek dla sympatyków wyścigówek Porsche, Formuły E albo zabawek AR W sam raz do zabawy — wyścigówka Porsche z napędem typu pull-back dla dzieci ma ok.

6 cm wysokości, 31 cm długości i 12 cm szerokości Nauka przez zabawę — w świecie zestawów LEGO® Technic progresywne zestawy konstrukcyjne czekają na zwolenników, którzy są gotowi na świeże wyzwania Wysokie standardy jakości — komponenty LEGO® Technic spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite, za każdym razem do siebie pasują i można je łatwo i rozdzielić Testowane na maksa — części LEGO® Technic są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na niemało innych sposobów.

dzięki temu możesz posiadać pewność, iż spełniają surowe światowe standardy