42123 McLaren Senna GTR KLOCKI LEGO TECHNIC promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 7 sklepów z produktem 42123 McLaren Senna GTR KLOCKI LEGO TECHNIC oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 175.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-20%
LEGO Technic McLaren Senna GTR 42123
175.00
Media Expert
LEGO Technic, klocki Mclaren Senna Gtr, 42123
175.99
Empik
LEGO Technic McLaren Senna GTR 42123
179.09
Avans.pl
lego technic mclaren senna gtr 42123
191.99
Bee.pl
lego technic mclaren senna gtr 42123
191.99
TaniaKsiazka.pl
Technic - McLaren Senna GTR 42123 Klccki LEGO
209.00
MediaMarkt.pl
42123 McLaren Senna GTR KLOCKI LEGO TECHNIC
220.00
Klockowo.pl

Parametry

Producent:Lego
Kategoria:Klocki dla dzieci
Grupa wiekowa 10+
Kod Producenta 42123

Opis

McLaren Senna GTR™ LEGO® Technic Szukasz najlepszego prezentu dla dziecka lub nastolatka, którego pasją są supersamochody? zestaw LEGO® Technic 42123 McLaren Senna GTR™ będzie strzałem w dziesiątkę. Dorosłym fanom McLarena też się spodoba!

Model ma niemało realistycznych funkcji inspirowanych jego prawdziwym odpowiednikiem i bez dwóch zdań sprawi miłośnikom wyścigów mnóstwo radości. NAJWAŻNIEJSZE cechy: liczba sztuk: 830 Zalecany wiek: 10+ Długość pudełka (mm): 382 Szerokość pudełka (mm): 262 Wysokość pudełka (mm): 70,5 Waga opakowania (kg): 0,98 komplet LEGO® Technic McLaren Senna GTR Zbuduj olśniewający model kultowego supersamochodu.

To doskonały podarek dla każdego fana McLarena. Satysfakcjonujące wyzwanie Ten wciągający pakiet składa się z 830 komponentów i pozwala zbudować imponujący model, który olśni każdego. Kultowe drzwi Drzwi auta otwierają się jak w prawdziwym modelu.

Hołd dla ikony wyścigów Fani supersamochodów mogą poznać prawdziwego McLarena. Silnik V8 z ruchomymi tłokami Przyjrzyj się wiernie odwzorowanym detalom. Odgrywaj role i ścigaj się dostatek realistycznych funkcji usprawnia inscenizowanie emocjonujących wyścigów.

Zajmij miejsce na linii startu Samochód ma ok. 9 cm wysokości i 32 cm długości, więc nieprzeciętnie nadaje się do zabawy, także jako ozdoba. Realistyczne szczegóły i zaawansowane funkcje McLaren Senna GTR to samochód jedyny w swoim typu, a w wersji LEGO Technic jest jednakowo imponujący co w rzeczywistości.

Spójrz tylko na jego silnik V8 z ruchomymi tłokami, kultowe otwierane drzwi oraz realistyczne barwy i komponenty graficzne, dzięki którym model wygląda jak prawdziwy. Steruj autem za pomocą pokrętła, a potem postaw model na półce, gdzie z pewnością przyciągnie uwagę wielu osób.

Otwórz przed dziećmi świat inżynierii Zestawy LEGO Technic składają się z realistycznie poruszających się mechanizmów, które dla budowniczych LEGO stanowią dostępne wprowadzenie do świata inżynierii.

LEGO® Technic 42123 McLaren Senna GTR™ to zdumiewający model dla zwolenników supersamochodów, wyekwipowany w mnóstwo wiernie odwzorowanych szczegółów inspirowanych prawdziwym autem. Poznaj autentyczne funkcje tego modelu, takie jak szczegółowy silnik V8 z ruchomymi tłokami i drzwi, które otwierają się w typowym dla McLarena stylu.

Steruj zabawkowym modelem McLarena za pomocą pokrętła umieszczonego na dachu. Szukasz najkorzystniejszych pomysłów na podarek dla fana sportów motorowych lub miłośnika super samochodów? Ten zestaw to rewelacyjny dobór dla dziesięciolatków i starszych dzieci, które chciałyby mieć w swej serii własny model auta wyścigowego McLarena.

Ten niesamowity model auta wyścigowego świetnie demonstruje się na półce i na pewno rozpali wyobraźnię każdego dziecka i dorosłego, którego pasją są supersamochody, sporty motorowe albo samochody McLarena.

Model ma ok. 9 cm wysokości, 32 cm długości i 12 cm szerokości. Ten kolekcjonerski, zabawkowy model auta McLarena przyciąga wzrok swoimi kolorami i ozdobami, zupełnie jak jego prawdziwy odpowiednik. W świecie zestawów LEGO® Technic innowacyjne zabawki czekają na sympatyków budowania z LEGO, którzy są gotowi na kolejne wyzwania.

elementy LEGO® Technic spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki temu są jednorodne, zawsze do siebie pasują i można je z łatwością i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.

elementy LEGO® Technic są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na sporo innych sposobów. Dzięki czemu możesz posiadać pewność, że spełniają minimalistyczne światowe standardy bezpieczeństwa.